• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעת אירוסין ויהלומים -טבעת בזל
טבעת אירוסין ויהלום - דגם: בזל. טבעת זו היא בין המרשימות ביותר מהקולקציה בזכות העיצוב המיוחד שלה. השילוב של השינה הכפולה עם ה"HELLO" הכפול והרחב, נותן לטבעת איזון, נוכחות ונוחות מקסימלית על היד. טבעת זו מורכבת מכמה חלקים אשר עוברים יציקה נפרדת, ניקוי, והרכבה עדינה אך חזקה. השיבוץ בטבעת זו נעשה על ידי המובילים בתחום בכדי להבטיח שכל יהלום המשובץ ב4 שינים מודגש ונראה לעין. במרכז הטבעת נמצא שילוב של יהלומים אשר נותן להם מראה של פלטה אחידה. מסביב 2 מסגרות יהלומים הנותנות מראה אחיד וייצוגי. בהחלט טבעת מושקעת ומקסימה.
טבעת אירוסין ויהלומים - טבעת דונטס
טבעת אירוסין ויהלומים - דגם: "דונטס". טבעת גדולה, יוקרתית, מרהיבה ואיכותית. עשויה זהב 18K זהב מלא לכל אורך הטבעת כולל הראש. שיבוץ ברמה הגבוהה ביותר הנעשית ע"י המשבצים הטובים בתחום.במרכז הטבעת יהלום טבעי ויפייפה, שינה המתפצלת ל2, לאורכה ישנם יהלומים מעל 3 נק’ כל יהלום ובקצה ראש המזכיר "דונטס". בנוסף משובצים 3 שורות של יהלומים ב-3 גדלים שונים. טבעת דונטס מבטיחה להשאיר אותך ללא מילים...
טבעות אירוסין ויהלומים- שונטל
טבעת אירוסין ויהלומים "שונטל", טבעת זו היא אחת מהטבעות הקלסיות העדינות והיותר יפות מסוגה. טבעת אשר שובצה בה שורה של יהלומים משני צידי הטבעת, כאשר השיבוץ נעשה בשיבוץ "שיניים" היפיפה והעדין. מה שמיוחד בסוג שיבוץ "שיניים" הוא הייחודיות בה משובצים היהלומים הקטנים המדגישים כל יהלום ויהלום בפני עצמו, מה שנותן מקסום של נצנוץ ליהלומים. בראש ההר היפה והעדין הזה נמצאת גולת הכותרת שהיא למעשה היהלום המרכזי והמרשים שנמצא בקצה הטבעת. היהלום הגדול משובץ על גבי 6 שיניים עדינות ויפות ובכך היהלום המרכזי נחשף מכל הכיוונים במטרה לייצר כניסה של אור ובכך לזריקה של אור חזרה החוצה, שלמעשה שומר על עדינות הטבעת ובכך מבליט ונותן הצגה ייחודית ליהלום. מושלמת להצעת אירוסין...
טבעות אירוסין - לין .S
מחיר מבצע:  ₪4,500 
טבעת אירוסין, מודל "לין" הקלאסית והעדינה, טבעת אירוסין מרהיבה ומנצנצת בשיבוץ מעודן ויוקרתי. כאשר הטבעת עצמה משובצת משני צידיה ביהלומים קטנים, המשובצים בשיבוץ "שיניים" מה שמביא למקסימום נצנוץ היהלומים ככלל והטבעת בפרט. בקצה הטבעת ניתן לראות את הראש המיוחד שנעשה מ3 שיניים ליהלום המרכזי, מה שמספק חשיפה מירבית ליהלום ובכך ישנו דגש על העיקר בטבעת שהוא -היהלום הגדול. ה"טבעת" להצעה....
טבעות אירוסין- דלור
מחיר מבצע:  ₪4,900 
טבעות אירוסין, מודל "דלור". טבעת בעיצוב עשיר, מרשים ויחודי ביופיו. טבעת מיוחדת זו מתחילה כחישוק זהב, בחלקה העליון מתפצלת ל3 חלקים עדינים ויפים המחזיקים את ראש היהלום המרכזי. היהלומים הקטנים משובצים משני צידי הטבעת וגם הם משובצים לאורך הפיצול של הטבעת ובכך נוצר פיצול קטן של 3 שורות יהלומים בעיצוב מדהים ואיכותי. עבודת שיבוץ וגימור ברמה גבוהה מאד. היהלום המרכזי משובץ בראש הטבעת ובזכות כל היהלומים מסביב, היהלום הגדול נבלט בצורה יוצאת מן הכלל.
טבעות אירוסין ויהלומים- טבעת טורנדו
טבעת אירוסין ויהלומים - דגם: "טורנדו" טבעת אירוסין עם המון נוכחות, המון אופי והמון יופי... הטבעת מזכירה במראה שלה טורנדו על ידי השינה שלה המתחילה מלמטה, חלקה וישרה ולקראת החלק העליון מתפצלת ומתחברת למעגל משובץ יהלומים בשיבוץ דגרדה.. היהלומים נבחרו בגדלים שלהם מהגדול אל הקטן על מנת ליצור איזון ועומק בעיצוב. הראש של הטבעת הוא באותו קו עם המעגל העליון, מחובר עם 4 שיניים חזקות אך עדינות לשינה. במרכז נמצא יהלום טבעי המוחזק עם 6 שיניים. טבעת אירוסין זו היא טבעת מיוחדת במינה בעיצוב שלה, בדיוק שלה ובנוכחות שלה.
טבעות אירוסין ויהלומים- טבעת פתית שלג
טבעת אירוסין ויהלומים - דגם "פתית שלג" טבעת אירוסין מעודנת אך עם זאת מלאת נוכחות. מעוצבת בצורה מיוחדת ביותר ובה השינה של הטבעת היא דקה ועדינה וראשה בנוי מ3 שלבים: שלב 1: אבנים חיצוניות בגודל בינוני, שלב 2: אבנים פנימיות יותר, יהלומים קטנים יותר, שלב 3: היהלום המרכזי. מבנה הטבעת מזכיר פתית שלג, ומכאן גם שמה, וכל חלקה העליון- הראש הבנוי בצורה שבה מרחוק נוצר מראה פתית שלם משובץ יהלומים ללא רווחים. טבעת אירוסין בעיצוב יפייפה ומיוחד.
טבעת אירוסין יהלום- LEVIT
מחיר מבצע:  ₪7,500 
טבעת אירוסין ויהלום דגם – ""LEVIT. טבעת אירוסין מיוחדת במינה, עשויה מ-4 חלקים שונים העוברים תהליך בעבודת יד והרכבה עד ליצירת טבעת שהיא מושלמת בעיצוב שלה ובגימור שלה. השיבוץ המיוחד שנמצא על גבי עיצוב מיוחד המשלב סגנון וינטג’ עם אלמנטים כמו: פרחים, עלים, ומסגרת מסביב לאבן המרכזית, נותן לטבעת תחושה ומראה מלכותי ועתיק. במרכז הטבעת יהלום טבעי היושב ב4 שיניים ובפרופורציה מושלמת עם שאר האלמנטים בטבעת...
טבעות אירוסין ויהלומים- טבעת דמיאן
טבעות יהלומים, טבעת אירוסין "דמיאן" טבעת קלסית בעיצוב מיוחד. טבעת עדינה ומיוחדת אשר עשוייה מפס עדין של זהב סימטרי לאורך הטבעת. כאשר מגיעים לראש הטבעת ניתן לראות כ-3 יהלומים קטנים משני צידי הטבעת אשר יוצרים עיצוב "וינטג’ " מיוחד במינו. בין 6 היהלומים הללו ניתן לראות את היהלום המרכזי והמרשים אשר מובלט באמצעות היהלומים הקטנים. היהלום המרכזי יושב בצורת כתר מרשים ויפה. טבעת בעיצוב מיוחד במינו ועדינה להפליא, בנוסף בעלת נוכחות נוצצת....!
טבעת אירוסין יהלום- מולייר.
טבעת אירוסין ויהלום דגם – "מולייר". טבעת שהיא בסגנון וינטג’ במקור שלה הבנויה מ2 חלקים, בצורה מאוד מיוחדת, עם שינה דקה ועדינה ובקצה שלה, מכל צד, משובצים 3 יהלומים שכל אחד ממנו 2 נקודות ומוחזק ב4 שינים.. במרכז ישנו ראש אשר משובץ מכל הצדדים בשביל לתת מראה יוקרתי יותר, וינטג’ ומלכותי. במרכז משובץ יהלום טבעי יפייפה של 0.40 נק’ ומשלים את כל הטבעת.
טבעות אירוסין ויהלומים- סוליטרי
טבעת אירוסין ויהלומים - דגם: "סוליטרי" טבעת אירוסין מדהימה, מלכותית, יוקרתית וקלאסית. עשויהK 18 זהב מלא, ובנויה בצורה שהחלק התחתון של השינה הוא רחב יותר והולך ונהיה צר יותר לקראת הראש על מנת להדגיש עוד יותר את היהלום המרכזי. שיבוץ בצדדים בסגנון "דגרדה" ובו היהלומים מסודרים אחד אחרי השני על פי גודל: מהגדול - לקטן על מנת לתת דגש ליהלום המרכזי. כל יהלום בצד ממוין ומשובץ על ידי 4 שיניים. במרכזו ראש של 6 שיניים קלאסיות ורחבות במטרה להחזיק את היהלום המרכזי גבוה, בטוח ומודגש. טבעת אירוסין זו טבעת ברמה גבוהה מאוד ומושקעת ביותר!
טבעות אירוסין ויהלומים - טבעת חבלים
טבעות יהלומים ואירוסין, טבעת "חבלים" בעיצוב מסולסל ומיוחד. הטבעת עוצבה במודל מדויק וברור, כל זה בכדי לשמור על כל זוויות הסלסול ברמה גבוהה ומדויקת. תחתית הטבעת מתחילה בבסיס זהב חזק ומוצק המגיע עד מרכז הטבעת, כאשר ממנו יוצאים סלסולי זהב דקים שעליהם כדורי זהב עדינים המזכירים יהלומים קטנים. כל זאת לאורך כל הטבעת עד הפסגה, כאשר בקצה ניתן לראות 2 שורות יהלומים עדינים המשתלבים בצורה מושלמת עם הטבעת. בסוף כל ההצגה הזו נמצא היהלום הגדול והמרשים שנותן אפקט ודגש לטבעת כולה. טבעת בעיצוב מיוחד ומרשים...!
> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים