• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעת חותם זהב 14K עם אות
מחיר מבצע:  ₪3,000 
N-47
טבעת חותם לגבר. טבעת עשויה מזהב מלא ואיכותי 14K. ניתן להזמין את הזהב בליטוש "מט" או "מבריק". בזהב צהוב או זהב לבן. בנוסף לאות ניתן להוסיף חריטה מבפנים.
צמיד זהב
מחיר מבצע:  ₪2,900 
N-48
צמיד זהב "אמא" משובץ. צמיד שם איכותי מזהב מלא 14K. על כל אות משובץ יהלום נקי ולבן. כשר מכל צד יש 2 שרשראות זהב שמחוברות אליו במרכז. מתנה מושלמת לכל אמא!
צמיד לגבר מעוצב- ICE GOLD
מחיר מבצע:  ₪10,500 
N-49
צמיד מעוצב לגבר מזהב וכדורי לבה. צמיד מעוצב ומרשים לגבר עם נוכחות מיוחדת. ראשית כל ניתן לראות את הכדורים השחורים (כדורי לבה) שנמצאים לאורך כל הצמיד, כאשר במרכז הצמיד במרווחים שווים נמצאים קוביות זהב איכותיות מזהב מלא שעל כל קובייה ניתן להוסיף חריטה לפי הזמנה. הסוגר עצמו איכותי ביותר שמשובץ ביהלומים שחורים (ניתן גם לבנים). צמיד מיוחד במינו!
תליון MOM זהב ויהלומים
מחיר מבצע:  ₪1,950 
N-50
שרשרת תליון MOM. תליון שנעשה במודל במיוחד לתליון. התליון עצמו עשוי זהב 14K וזהב איכותי ומלא ללא חללים בזהב (איכותי מאוד). על כל אות משובץ יהלום איכותי ויפה (ניתן להוסיף יהלומים לפי בחירה ובהתאם לשינוי בעלות). מתנה מושלמת לכל אישה!
שרשרת תליון סכין שף
מחיר מבצע:  ₪1,950 
N-51
תכשיטי יהלומים במבצע- תליון סכין שף. תליון קלסי עדין ומיוחד. נעשה בעיצוב אישי להזמנה של שף שרצה "סמל" שיהיה עליו לכל מקום שהוא הולך. עבודת עיצוב וזהב ברמות הגבוהות ביותר. מעבודת הידית ועד עבודת הפסים שעל הסכין. מגיע עם יהלום איכותי ואופציה של חריטה של שם לפי הזמנה.
צמידי זהב לחריטה
N-52
צמידי זהב עם אופציה להוסיף חריטה לפי בחירה.
צמיד זהב בנגל
N-53
צמיד זהב בנגל דק לגבר. מציד קלסי פשוט אך מיוחד. הצמיד לא סגור עד הסוף כדי שיהיה נוח להכניס את הצמיד ליד ולהוציא בכל שלב ללא סודר. הזהב עשוי מ 14K מלא ואיכותי. ניתן להוסיף הקדשה וחריטה על הצמיד מבפנים או מבחוץ. ניתן בנוסף להזמין עם יהלומים ולשבץ אותם במיקום לפי בחירה. מתנה מיוחדת לגבר.
תליון MOM זהב ויהלומים
מחיר מבצע:  ₪1,950 
N-54
שרשרת תליון MOM. תליון שנעשה במודל במיוחד לתליון. התליון עצמו עשוי זהב 14K וזהב איכותי ומלא ללא חללים בזהב (איכותי מאוד). על כל אות משובץ יהלום איכותי ויפה (ניתן להוסיף יהלומים לפי בחירה ובהתאם לשינוי בעלות). מתנה מושלמת לכל אישה!
תליון מטבע עם יהלומים
N-55
שרשרת תליון מטבעת ויהלומים. תליון קלסי ויפה של מטבע. עליו משובץ יהלומים בצורה של "אות" לפי בחירה. יהלומים ברמה גבוהה מאוד. זהב 14K איכותי. מתנה יפה לגבר ולאישה!
צמיד זהב ויהלומים לבבות- צמיד לבבות
N-56
צמיד זהב ויהלומים לבבות לאישה. צמיד מעוצב ומיוחד במינו. לאורך הצמיד ניתן לראות תליונים שהם חלק מהצמיד בצורת לב (ניתן להזמין את הצמיד עם כמות לבבות שונה בהתאם למה שצריך ובהתאם למחיר). כאשר בין כל לב יש חיזוק זהב עדין ויפה שמשובץ יהלומים. על כל לב ניתן לחרוט שם (דוגמה יפה לשים היא שמות של ילדים). הצמיד עשוי זהב 14K. מתנה יפה לכל ארוע ובמיוחד ללידה.
טבעות שמות זהב ויהלומים- טבעת גל יהלומים
N-57
טבעת שמות זהב ויהלומים- מודל גל יהלומים. טבעת יפה ומעוצבת המשלבת נוכחות של יהלומים וזהב. בנוסף חריטה לפי הזמנה על הטבעת משני צידי היהלומים. בראש הטבעת ניתן לראות זהב משני צידי הטבעת בעבודת "מט" עדין של הזהב. במרכז הזהב עובר פס דק ועדין של יהלומים שנותנים ניגודיות לזהב ובכך מבליטים את היהלומים בצורה עדינה ויפה. הטבעת עשויה מזהב 14K מלא. טבעת מעוצבת ויפה
טבעת שם עם יהלומים- טבעת אוצר שלי
N-58
טבעות זהב ויהלומים במבצע- טבעת "אוצר שלי". טבעת עדינה וקלסית. מתנה מושלמת היום ליומולדת או לידה. ניתן לחרוט את שם הילד או הילדה על הטבעת בצמוד ליהלום. מתנה מושלמת!
שרשרת שם - ויקטוריה
מחיר מבצע:  ₪7,700 
N-59
**מחיר התליון משתנה כמובן בהתאם לאורך השם/המילה בתליון.
טבעת שם עם יהלומים-  טבעת שם
N-60
טבעות יהלומים "שמות", טבעות בעיצוב מרשים ומדויק. עיצוב זה של טבעות נעשה ביציקה מיוחדת לכל שם ושם בנפרד. עבודת הזהב נעשה ברמה הגבוהה והעדינה ביותר בכדי לשמור על "שם" נקי, חלק ונוצץ. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ פווה המיוחד, אשר תוחם בתוכו את היהלומים ויוצר שורה של יהלומים מנצנצים. ניתן להכין כל שם לפי הזמנה מראש.
טבעת שם יהלומים לגבר-טבעת RM
N-61
טבעת מעוצבת לגבר, טבעת בעיצוב אישי ומיוחד. עשויה זהב 14K, עם יהלומים לבנים ויפים. טבעת בעיצוב חדשני ומיוחד. ניתן להזמין את האותיות לפי הזמנה ולפי בקשה מראש.
טבעת חותם יהלומים
מחיר מבצע:  ₪4,900 
N-62
טבעת "חוטם" המתאימה לגבר והן לאישה. עיצוב הטבעת נעשה בצורה מעוגלת וחלקה בכדי להגיע לרמת נוחות ענידה גבוהה. הטבעת מתחילה כמעוגלת מחלקה התחתון ועד אשר מגיעה אל ראשה, לרוב אורך הטבעת עבודת הזהב נעשתה בזהב מלא ויוקרתי. ללא ספק כאשר עונדים טבעת זו על היד אפשר לראות את היוקרתיות וההופעה שטבעת זו מציגה. בחלק העליון של הטבעת ניתן לראות טבעת שטוחה וחלקה המדמה "חוטם" ועליה שובץ האות (s" (sheibar" ביהלומים לבנים ויפים, כאשר עבודת השיבוץ נעשתה בעדינות רבה ודייקנות בכדי לשמור על "אות" סימטרית ויפה. כמובן ניתן לשבץ כל אות או מילה לפי הזמנה. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודת יד סימטרית ומדויקת במיוחד בכדי לשמור על ה"חוטם" נקי וחלק. (רוחב ראש הטבעת כ 15 מ"מ).
טבעת חותם- BE
מחיר מבצע:  ₪5,500 
N-63
טבעת "חוטם" המתאימה לגבר והן לאישה. עיצוב הטבעת נעשה בצורה מעוגלת וחלקה בכדי להגיע לרמת נוחות ענידה גבוהה. הטבעת מתחילה כמעוגלת מחלקה התחתון ועד אשר מגיעה אל ראשה, לרוב אורך הטבעת עבודת הזהב נעשתה בזהב מלא ויוקרתי. ללא ספק כאשר עונדים טבעת זו על היד אפשר לראות את היוקרתיות וההופעה שטבעת זו מציגה. בחלק העליון של הטבעת ניתן לראות טבעת שטוחה וחלקה המדמה "חוטם" ועליה שובץ האותיות ’BE’ ביהלומים לבנים ויפים, כאשר עבודת השיבוץ נעשתה בעדינות רבה ודייקנות בכדי לשמור על "אות" סימטרית ויפה. כמובן ניתן לשבץ כל אות או מילה לפי הזמנה. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודת יד סימטרית ומדויקת במיוחד בכדי לשמור על ה"חוטם" נקי וחלק.
טבעות יהלומים שחורים- מגן דוד
N-64
טבעות יהלומים שחורים, טבעת מגן דוד. טבעת בעיצוב חלק ונקי, כאשר הטבעת נעשתה ב-2 יציקות. היציקה הראשונה היא של הטבעת עצמה אשר נעשתה בעבודת פוליש נקייה וחלקה, בכדי לשמור על פינות חלקות, סימטריות ועדינות. היציקה השניה נעשתה לחלק הפנימי של הטבעת שהוא ה"ביזה", חלק זה נועד לשמור על איכות ויוקרתיות הטבעת, ובנוסף נוחות מקסימלית לאצבע בזמן ענידת הטבעת. על חלקה העליון של הטבעת ניתן לראות מגן דוד המשובץ יהלומים שחורים עדינים. (ניתן לשבץ כל עיצוב או צורה שהיא בטבעת לפי הזמנה מראש, ובנוסף לשבץ בשילוב של אבני חן צבעוניות)
טבעת שם עם יהלומים- טבעת חותם
N-65
טבעות חותם יהלומים, טבעות לפי עיצוב והזמנה. עיצוב הטבעת נעשה בצורה מרובעת וחלקה בכדי להגיע לרמת נוחות ענידה מקסימלית גבוהה. הטבעת מתחילה מחלקה התחתון דקה יותר, כאשר מתקדמים יותר ויותר לראש הטבעת ניתן לראות שהיא הולכת ומתרחבת עד למקסימום כאשר היא מגיעה לראש הטבעת. הטבעת עצמה עשוייה מזהב מלא ולא חלול, לכן היא בעלת משקל רב וחזקה ביותר. בראש הטבעת משובצים יהלומים קטנים ויפים המשובצים בצורת ’A’, כאשר ניתן להזמין בכל אות או צורה אחרת לפי הזמנה. טבעת מרשימה ויפה..
שרשרת שם יהלומים- תליון חותם
N-66
שרשרת שם יהלומים, עשוייה פלטה חלקה ועגולה של זהב נקי וחלק. עבודת הפוליש על הזהב נעשה בעבודת יד עדינה ברמה גבוהה ביותר. בתליון משובצים יהלומים קטנים ויפים אשר משובצים במרכז התליון בשיבוץ "פווה", שיבוץ אשר יוצר מסילה לאותיות ובכך מוביל לרמת דיוק גבוהה ביותר. בתליון ניתן לשבץ אות, שם וכמובן כל דבר אחר לפי הזמנה. תליון אשר מתאים הן לנשים והן לגברים.
שרשרת שם זהב ויהלומים- פלטה
N-67
שרשרת שם יהלומים, עשוייה פלטה חלקה ועגולה של זהב נקי וחלק. עבודת הפוליש על הזהב נעשה בעבודת יד עדינה ברמה גבוהה ביותר. בתליון משובצים יהלומים קטנים ויפים אשר משובצים במרכז התליון בשיבוץ "פווה", שיבוץ אשר יוצר מסילה לאותיות ובכך מוביל לרמת דיוק גבוהה ביותר. בתליון ניתן לשבץ אות, שם וכמובן כל דבר אחר לפי הזמנה. תליון אשר מתאים הן לנשים והן לגברים.
שרשרת שם זהב - MEYTAL
מחיר מבצע:  ₪1,499 
N-68
שרשרת שם מזהב, עשויה זהב 14K. שוקלת 4 גרם, סה"כ פי 2 מחנויות אחרות במשקל הזהב, מה שמביא למעשה שרשרת אמידה ואיכותית בהרבה מהמוצע בשוק. השם נעשה בעבודת יד מדויקת ואומנותית. עובי השם כ-1.5 מ"מ, ביחס לתליוני שם אחרים שהעובי שלהם הוא 0.4 מ"מ (פי 3 משרשרת רגילה). מתאים לשיבוץ יהלומים בעתיד (אפשרות, לא חובה). השרשרת חזקה ואיכותית. אחריות לכל החיים על כל התכשיט. יהלום 0.02 קראט באיכות גבוהה של VS\F ישובץ לפי בחירה ללא תוספת תשלום.
תליוני שמות- תליון EMANUEL
מחיר מבצע:  ₪1,500 
N-69
צמידי שם "EMANUEL", עשוי זהב 14K, שוקל 2.5 גרם זהב. סה"כ פי 2 מחנויות אחרות במשקל הזהב, מה שמביא למעשה לצמיד אמיד ואיכותי בהרבה מהמוצע בשוק. השם נעשה בעבודת יד מדויקת ואומנותית. עובי השם כ-1.5 מ"מ, ביחס לתליוני שם אחרים שהעובי שלהם הוא 0.4 מ"מ (פי 3 משרשרת רגילה). מתאים לשיבוץ יהלומים בעתיד (אפשרות, לא חובה). צמיד חזק ואיכותי. אחריות לכל החיים על כל התכשיט.
Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat