• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תקנון האתר

בתכשיטי שחיבר קשובים ללקוח לאורך כל הדרך מתחילת תהליך הקנייה ועד לשלב הסופי בו הלקוחות יוצאים מהחנות מאושרים ושבעי רצון.
 

תכשיטי שחיברהחזר כספי מלא

במידה ובוצעה רכישה באחד מאמצעי התשלום הבאים: מזומן/אשראי/העברה בנקאית והלקוח אינו מרוצה ומעוניין להחזיר את התכשיט לחנות ייקבל הלקוח החזר כספי מלא (לא זיכוי) וזאת בלבד שטרם עברו 30 יום מיום הרכישה, לא נגרם כל נזק לתכשיט, התכשיט אינו משומש, לא נעשתה בו עבודת צורפות נוספת מלבד עבודת הצורפות שנעשתה ע"י תכשיטי שחיבר, תעודת התכשיט מצורפת אליו והוא עבר בדיקה ע"י אחד מעובדי תכשיטי שחיבר.                                                                                                     
בתכשיטי שחיבר המדיניות היא שלקוח מרוצה הוא לקוח חוזר ולכן לא כבשאר החברות אצלנו תקבלו החזר כספי מלא בקלות ובנוחיות.
 

תכשיטי שחיברעד 30 יום החזרת/החלפת מוצר

רק ב"תכשיטי שחיבר" תוכלו להחליף/להחזיר את התכשיט עד 30 יום מיום הקנייה וזאת בכפוף לתקנון. לעיתים קיימים מקרים בהם התכשיט אינו מוצא חן בעיני מקבל המתנה, חשוב לנו שתהיו מרוצים לאורך כל הדרך ולכן ניתנת ללקוחותינו האפשרות להחליף את התכשיט או להחזירו ולקבל עבורו החזר כספי מלא!!!

תכשיטי שחיבראחריות לכל החיים

אחריות על זהב- חידוש והשלמת הזהב ללא תשלום וללא הגבלה.אחריות על יהלומי צד קטנים (עד 5 נקודות) במקרים של נפילה או אובדן אנו נספק ונשבץ יהלום צד חדש וזהה ללא תשלום נוסף.                       
תחזוקת תכשיט חד שנתית- אחת לשנה זכאי כל לקוח של "תכשיטי שחיבר" לחידוש והברקה של התכשיט, בדיקה וחיזוק של היהלומים, הברקת יהלומים והחזרת הלובן והניצנוץ לתכשיט.
 

תכשיטי שחיברמשלוחים חינם לכל מקום בארץ ובעולם

בעת רכישת תכשיט בשווי 1,800 ש"ח ומעלה תספק "תכשיטי שחיבר" משלוח לכל מקום בארץ ובעולם ללא תוספת כספית וזאת בהתאם לקו החלוקה של משלוחי FEDEX, המשלוח הינו מבוטח וזמן האספקה יהיה בין 7 ל-21 ימי עסקים.
 

תכשיטי שחיברפרטיות הלקוח

השירות ב"תכשיטי שחיבר" הינו אישי ודיסקרטי, "תכשיטי שחיבר" אחראית לפרטיות ובטחון לקוחותיה פרטי הלקוח ופרטי אמצעי התשלום הינם מסווגים ומאובטחים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ויהיו בשימוש רק במעמד העיסקה או בהסכמת הלקוח.
 

תכשיטי שחיברתחזוקת תכשיטים

 רק ב"תכשיטי שחיבר" זכאי כל לקוח לחידוש והברקה של התכשיט, בדיקה וחיזוק של כל היהלומים, הברקת יהלומים, ליטוש הזהב, הורדת שריטות פוליש ורודיום בזהב לבן והחזרת הלובן והניצנוץ לתכשיט. תחזוקת התכשיטים הינה חד שנתית וניתנת חינם לכל לקוח של "תכשיטי שחיבר".

תכשיטי שחיברמדיניות ותקנון אתר

כל הקניין הרוחני וזכויות היוצרים לרבות התמונות, עיצוב האתר, המאמרים והתכנים, יישומי האתר ובנייתו הינם רכושם הבלעדי של "תכשיטי שחיבר" ואין לעשות בהם כל שימוש, אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לשווק או למסור תכנים אלו למטרות שאינן אישיות ללא אישור והסכמה בכתב מ"תכשיטי שחיבר" והיה וייעשה שימוש באחד מהרשומים לעיל תהיה זו פגיעה בזכויות יוצרים והאשם יישא בתוצאות.

*

החזר כספי מובטח
אחריות לכל החיים
החזר כספי

 

Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat