• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

כלי עזר - מעוצב או קלאסי, מה כדאי?

מעוצב או קלאסי- במה לבחור?

ב"תכשיטי שחיבר" תוכלו לבחור תכשיט ממגוון גדול ומרשים של עיצובים: טבעות קלאסיות, מעוצבות, עדינות, מאסיביות, יחודיות, אופנתיות ועוד...
בחירה של טבעת יהלום היא אף לא משימה פשוטה, קיימים סוגים רבים ושונים, מגוון של עיצובים ובנוסף לכל אישה יש טעם שונה...
אז איך תדעו איזו טבעת היא ה"אחת" בשביל ה"אחת" שלכם?

טבעות קלאסיות: 
טבעת קלאסית היא הטבעת הנמכרת ביותר בעולם, מעוצבת באופן פשוט ועדין, מורכבת לרוב מחישוק חלק ללא הרבה פיתולים עגולה ובראשה שיניים המחזיקות את היהלום.
שמה המיסחרי בעולם כולו של טבעת זו הינו "סוליטר".
זוהי הטבעת הנמכרת ביותר מאחר וכלם כנראה מעדיפים את המראה המסורתי, העדין והקלאסי.
בשנים האחרונה החלה להתפתח אופנה חדשה בתחום טבעות הסוליטר והיא תוספת של יהלומים קטנים (0.01), יהלומי נקודה משני צידי היהלום המרכזי, טבעת הסוליטר המשובצת בשורת יהלומים קטנים משני צידי היהלום המרכזי הפכה להיות מוצר נרכש ואהוב.

טבעת הסוליטר תתאים לנשים בעלות טעם עדין שאוהבות את הקו המסורתי והנקי, המידה וישנה התלבטות לגבי בחירת טבעת להצעת נישואין, טבעת הסוליטר תהיה פתרון מצויין לבת זוג שאוהבת תכשיטים איכותיים נקיים ועדינים.

 

טבעות אירוסין קלאסיות

טבעות מעוצבות:
טבעות מעוצבות, כשמן כן הן יכולות לבוא במגוון רחב של סגנונות וקווים הכל תלוי בלקוח.
בשנים האחרונות התווספו לאופנת טבעות האירוסין טבעות ה"טוויסט", טבעות הטוויסט דומות לטבעת הסוליטר אבל בחלקן העליון מתחיל עיצוב ספיראלי שמוסיף שיק לטבעת.
טבעת הטוויסט יכולה להתאים גם למי שהמתכוון לרכוש טבעת בעיצוב קלאסי מאחר והיא שומרת על העדינה ומעוצבת רק באופן חלקי מה שמוסיף ייחוד לטבעת הקלאסית והתוצאה היא טבעת קלאסית בעלת עיצוב עדין וקל מאד.

סוג נוסף של טבעת מעוצבת הינה הטבעת ה"ספיראלית", אלו הן טבעות שפרצו לאחרונה לשוק טבעות האירוסין ומאז גונבות את ההצגה, הטבעת הספיראלית בנוה מיהלום מרכזי גדול שאליו מתווספים פסי זהב משובצים ביהלומים שעוטפים את היהלום המרכזי (ראה תמונה מטה).

לטבעת מעוצבת אין חוקים ישנן מליון דוגמאות ובכל יום מתווספים עיצובים חדשים.

טיפ ללקוח: אם בת הזוג שלכם אוהבת תכשיטים ייחודיים שאין לאף אחד הבחירה בטבעת מעוצבת וייחודית תהיה המתאימה ביותר!


 

טבעות אירוסין מעוצבות
טבעות "פאווה" (יהלומים קטנים):
פירוש השם "פאווה" הוא סוג השיבוץ, טבעות אלו מורכבות מיהלומים קטנים רבים ללא יהלום מרכזי, שיבוץ פאווה יכול להיות בצורות רבות אחד מהם הוא שיבוץ "כוורת": יהלומים קטנים המשובצים בצפיפות רבה וכמעט נוגעים האחד בשני, סוג נוסף של שיבוץ פאווה הינו שיבוץ הזיגזג טבעות אלו יהיו לרוב מאסיביות יותר מאחר ופריסת הילומים מצריכה שטח רב על גבי הטבעת.

טבעת הפאווה תתאים להצעת נישואים לבת זוג שלא אוהבת את הטבעות בעלות היהלום המרכזי הגדול והבולט ומעדיפה טבעת שטוחה וקלאסית יותר.

טבעות הפאווה יכולות להתאים להצעת נישואים או לכל אירוע מיוחד אחר בחייכם כמו לידה, יום הולדת ועוד.
שיבוץ הפאווה דורש ניסיון רב ומקצועיות על מנת ליצור תכשיט מנצנץ ומרשים כמו שהוא אמור להיות!

טבעות יהלומים פווה

טבעת  לפי עיצוב אישי
   במידה ולא מצאתם את הטבעת שלכם בין כל העיצובים הקיימים או שישנה טבעת שעליה אתם חולמים תמיד תוכלו לעצב טבעת לפי בקשתכם האישית.
זו יכולה להיות טבעת שראיתם בצילום כלשהו או פרי דמיונכם ציור של אותה טבעת גם יוכל לעשות את העבודה ולעזור לנו להבין במה אתם מעוניינים, כך תוכלו ליצור תכשיט שהוא רק שלכם ומסמל משהו מיוחד עבורכם. בקטגוריית עצב טבעת בעצמך באתרנו תוכלו לעצב את הטבעת שלכם לבד.

זה לא משנה באיזה יהלום תבחרו או איך תיראה הטבעת שלכם, אם קניתם את טבעת האירוסין ב"תכשיטי שחיבר" תהיו בטוחים שהתשובה להצעת הנישואים תהיה "כן!".
* 

Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat