• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תליוני יהלומים

שרשראות יהלומים - תליון מגנוליה
תליון דגם "מגנוליה". תליון א-סימטרי, בעל עיצוב מיוחד ועדינות יוצאת מן הכלל. 2 הזרועות, אשר עשויות בעבודת יד ומשובצות בשורת יהלומים, עוטפת את היהלום המרכזי. במרכז ישנו יהלום אשר מוחזק ב-4 שיניים. תליון יוצא מן הכלל בצורתו.
תליוני יהלומים- מיני מזוזה
שרשרת "מיני מזוזה" עשויה כולה זהב 14K לבן וצהוב משולב. שרשרת זו עשויה עבודת יד ובנויה מ-5 חלקים בעבודה עוצרת נשימה. גליל המזוזה עשוי זהב צהוב וכולו עטוף בטקסטורת מגני דוד מיוחדת במינה. על גבי גליל זה האות "ש" מעוטרת ביהלומים איכותיים ביותר באיכות VVS/F בנוסף, מתלה התליון משובץ גם הוא 5 יהלומים איכותיים באותה רמה. חלקה התחתון של המזוזה נשלף ובתוכו קלף של שיר למעלות (קלף ממוחשב עטוף פעמיים לפי התייעצות רב) לכל היופי הזה , מתווספת שרשרת עדינה ושזורה מזהב. **ניתן להוסיף ברכה או קמע אישי לקלף.
שרשראות יהלומים- תליון כוכב ים
שרשראות יהלומים, תליון "כוכב ים". תליון שנעשה בעיצוב אישי לפי הזמנה. עיצוב התליון והמידות נעשות באמצעות מחשב מדויק, כל זאת בכדי לשמור על רמת ליטוש וסימטריות גבוהה מאוד. עבודת הפוליש וגימור התליון נעשו ברמה הגבוהה ביותר. במרכז התליון משובץ יהלום אחד גדול, בעוד ששאר היהלומים מתפזרים לכיוון ה"זרועות" של הכוכב. ניתן לראות עבודה ייחודית ביותר על גבי הזרועות, כאשר ליטוב הזהב נעשה עם חיתוכים עדינים ומיוחדים, בכדי לדמות כוכב ים אמיתי ומיוחד. ללא ספק עבודה יוצא מן הכלל...!
שרשראות יהלומים- שרשרת שושנה וינטג’
שרשראות יהלומים, תליון "שושנה וינטג’". תליון בסגנון עתיק וינטג’ מיוחד במינו. תליון מרשים ביופיו בעל נוכחות יוקרתית. מבנה התליון מתחיל ביהלומים הגדולים הנמצאים בחישוק החיצוני של התליון. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ "פיירו" המיוחד, אשר סביב כל יהלום ויהלום נמצאים מלא כדורי זהב עדינים ויפים המוסיפים לעיצוב התליון. בחישוק הפנימי יותר נמצא המעגל היהלומים השני שבו יש יהלומים קטנים יותר הסובבים סביב היהלום המרכזי הגדול. היהלום המרכזי משובץ בשיבוץ שיניים, וזאת כדי שיהיה בולט ומרשים....
שרשראות יהלומים- תליון ענק שחור
שרשראות יהלומים לגבר, תליון "ענק שחור" מעוצב. אחד התליונים היותר מעניינים ומיוחדים וניתן לראות היום אצל גבר. התליון עצמו עשוי מיציקת זהב מיוחדת שנראית כמו "רשת" מאחורה, בכדי שיראו את כל התכשיט גם מבפנים. מסגרת התליון כולו מכוסה בחישוק יהלומים לבנים ויפים, וזאת בכדי לתת מסגרת נוצצת ומרשימה. במרכז התליון לא ניתן לפספס את היהלום השחור הגדול שמגיע ל25.00 CT, יהלום גדול ומרשים ביופיו. כאשר היהלום הזה מכיל בתוכו עוד יהלום לבן מרכזי, במרכז התליון. דבר יוצא דופן ומיוחד במינו. התליון בעל עבודה יוצאת מן הכלל ויוקרתי ביופיו, וללא ספק מיוחד במינו.!
שרשראות יהלומים- תליון פרסה גדול
שרשראות יהלומים, תליון "פרסה גדול" מהמם ומרשים לאישה, בעיצוב נקי ואיכותי. התכשיט משובץ בכ-30 יהלומים דומיננטיים ויפים הבולטים לכל אורך התכשיט. עבודת התכשיט נעשתה בעדינות רבה בכדי לשמור על זוויות עגולות וחלקות. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ שיניים הבולט והנוצץ, אשר נותן דגש לכל יהלום ויהלום. בנוסף אפשר להכין את התליון בצורה הפוכה לפי הזמנה. תכשיט יוקרתי ובעל נוכחות רבה...
שרשראות יהלומים מעוצבים- תליון מזוזה
שרשראות יהלומים, שרשרת "מזוזה" לגבר. תליון מיוחד במינו, בעל עבודה מיוחדת . התליון עצמו מורכב מ-3 חלקים נפרדים, שבסופו של דבר מתחברים לתליון אחד מרשים. תחילה ניתן לראות את מרכז התליון שעשוי זהב חלק ומבריק, כאשר כל כולו במרכז עשוי ממגני דוד קטנים ויפים ויוצר מן "רשת" של זהב ממגני דוד. 2 החלקים הנוספים הם למעשה החלקים שסוגרים את מרכז התליון מלמעלה ומלמטה. שניהם נסגרים עם הברגה ולחץ על התליון. בנוסף ישנם את היהלומים הלבנים והנוצצים שמוסיפים עוד יופי ויוקרתיות לתכשיט. התליון משובץ גם באות "ש" שבמרכז התליון והן גם בשני הסוגרים למטה ולמעלה וגם במתלה המחבר בין התליון לשרשרת. בתוך התליון מזוזה מגיע גם קלף ממוחשב המגולגל בפנים. בהחלט תליון מרשים ומיוחד במינו...
שרשראות יהלומים- שרשרת פירמידה
שרשרת יהלומים, תליון "פירמידה". תליון המעוצב בצורה קלסית ויפה, כאשר החלק האחורי של השרשרת מגיע בצורה שטוחה וחלקה עם חריצים. זאת על מנת לאפשר נוחות מקסימלית בזמן ענידת התליון על הגוף. בחלקו הקדמי של התליון ניתן לראות עבודה מיוחדת שנעשתה בצורת "פירמידה" שהולכת כלפי חוץ. השיבוץ מתחיל מחלקה העליון ולאט לאט משובץ לכיוון האזור החד שבקצה, ובכך ממקסם את התכשיט במקסימום יהלומים. סגנון עבודת פירמידה זו היא עבודה מיוחדת הנותנת אפקט יוקרתי, נוצץ ומרשים במיוחד לתליון. שיבוץ היהלומים בנוסף נעשה בשיבוץ שיניים העדין והמרשים. תליון עדין, ובמקביל מפגין נוכחות מהממת של ממש!
שרשראות יהלומים- שרשרת ברזיל
שרשרת יהלומים, שרשרת "ברזיל". כבר מהרגע הראשון כאשר רואים את התכשיט המעניין והיפיפה הזה ניתן לראות עד כמה הוא מרשים, יוקרתי ומיוחד במינו. התכשיט עצמו עשוי מ-3 יציקות שונות ומיוחדות, אשר מגיעים בסופו של דבר לשלמות בתכשיט אחד. עבודת הזהב העדינה והמיוחדת עושה את שלה כאשר היהלומים משובצים לכל אורך התכשיט מחלו העליון ועד לחלקו התחתון. התכשיט מתחיל מ-2 חישוקי זהב ויהלומים עדינים בראש התכשיט, ולאט לאט הולכים וגדלים לחישוק גדול ומרשים בסופו. עבודת שיבוץ היהלומים נעשתה שיבוץ שיניים ובעבודת יד ברמות הגבוהות ביותר. דבר נוסף וייחודי בתליון זה הוא למעשה החיבור בין התליון לשרשרת... למעשה השרשרת מתחברת ישירות לתליון ללא מתלה, ובכך ממקסמת את נוכחות היהלומים ללא זהב מיותר.
תליון פרפר יהלומים-פרפרית
תליון "פרפרית", שרשרת זהב עם תליון מעוצב. תליון עדין זה נעשה ביציקה מיוחדת לתליון בצורת פרפר. עבודת הזהב נעשתה בעבודה מדויקת עדינה ויפה. הזהב הוא זהב מבריק ועדין על מנת לשמור על עדינות התליון. בנוסף שיבוץ היהלומים נעשה בעבודת יד עדינה להפליא. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ "שיניים" וזאת על מנת להביא למקסימום נוכחות ונצנוץ ליהלומים. תליון עדין המתאים לכל אישה.
שרשראות יהלומים- תליון לופ עדין
שרשראות יהלומים, שרשרת יהלומים "לופ עדין". תליון עדין קלסי ומעוצב, עבודת צורפות מיוחדת במינה, עבודת הזהב נעשתה בצורת סלסולים המשתלבים זה בזה ויוצרים למעשה עיגולים קטנים ולבבות בתוך התליון. עבודת השיבוץ נעשתה בצורה עדינה ביותר. שיבוץ צפוף ואיכותי שנותן מראה אחיד ומושלם. מידות התליון הם, גובה:1.5 ס"מ, רוחב:1.1 ס"מ.
שרשראות יהלומים- שרשרת לופ
שרשראות יהלומים, שרשרת יהלומים "לופ". תליון מרשים בעל נוכחות רבה, אשר נעשה בעבודת צורפות מיוחדת במינה, עבודת הזהב נעשתה בצורת סלסולים המשתלבים זה בזה ויוצרים למעשה עיגולים קטנים ולבבות בתוך התליון. עבודת השיבוץ נעשתה בצורה עדינה ביותר בשביל לשמור על רמת התכשיט גבוהה. שיבוץ צפוף ואיכותי שנותן מראה אחיד ומושלם ליהלומים ובכך שומר על יוקרתיותו של התכשיט. מידות התליון הם, גובה:2.7 ס"מ, רוחב:1.9 ס"מ.
> 1 2 3 4 5 6 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים