• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תליוני יהלומים

שרשראות זהב ויהלומים- תליון חי
PEN-1
שרשרת זהב ויהלומים לגבר- תליון חי. תליון חי שנעשה ביציקה ולאחר מכן עבר ניקוי בעבודת יד ידינה ומדויקת. התליון משובץ בשורות של יהלומים קטנים ויפים בשיבוץ צפוף כדי למקסם את הנצנוץ בתליון.
שרשרת יהלומים שחורים רחבה
PAN-26
שרשרת יהלומים שחורים. שרשרת אשר לכל אורכה מושחלים יהלומים שחורים גדולים ומרשימים, אשר הוצמדו אחד לשיני בצורה צפופה, כדי למקסם את כמות היהלומים ואת רמת הנצנוץ שלהם. ליטוש היהלומים נעשה בצורת כדורים, אשר נעשו בעבודה מיוחדת ומרשימה. סוגר השרשרת הוא שונה ומיוחד, עשוי זהב והוא נוח ביותר לסגירה ופתיחתה של השרשרת. בהחלט משו שונה ומיוחד...
שרשרת יהלומים שחורים דקה
מחיר מבצע:  ₪6,900 
PAN-23
שרשרת "יהלומים שחורים", שרשרת מיוחדת במינה. דבר חדש שנכנס עכשיו הוא עיצוב היהלומים השחורים בצורת כדורים קטנים ויפים. השרשרת מלאת היהלומים השחורים מציגה משו ייחודי ויפה שלא נראה על כל אחד. שרשרת הנמצאת לכל אורכה יהלומים שחורים ויפים שהונחו בצורה צפופה ביותר על מנת לדאוג לנוכחות מלאה של היהלומים. בנוסף סוגר חזק ויפה העשוי זהב חלק. ללא ספק שרשרת מיוחדת במינה בעלת יוקרתיות ונוכחות רבה. (ניתן להזמין את היהלומים במגוון גדלים שונים)
שרשראות זהב ויהלומים- תליון מגן דוד ענק
PEN-1
תכשיטי זהב ויהלומים לגבר- תליון מגן דוד ענק. תליון מגן דוד עם נוכחות עצומה ומרשים. מידות התליון: 5.8 ס"מ גובה, 5.0 ס"מ רוחב. התליון משובץ עם 600 יהלומים באיכות גבוהה מאוד של VS/F. בנוסף המתלה עצמו משובץ יהלומים. בה"כ בתליון 6.00 קראט. עבודת שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ שורות צפוף כדי למקם את נצנוץ היהלומים. תליון יפייפה ומרשים!
שרשראות  זהב ויהלומים - תליון מגן דוד דיסקית
PEN-1
כשיטי זהב ויהלומים לגבר תליון דיסקית. תליון יפה ומיוחד לגבר עם נוכחות מיוחדת ויפה. המסגרת של הזהב היא למעשה סוג של "דיסקית" מזהב מלא 14K. במרכזה יש חור בצורת מגן דוד. במרכז החור עשינו תליון נוסף ועדין של מגן דוד משובץ יהלומים שחורים שנכנס בדיוק במרכז ומשלים את התליון. בחלק האחורי של התליון בנוסף רשום "יברכך ה’ וישמרך". מתנה מיוחדת ומרשימה
שרשראות זהב ויהלומים - תליון מגן דוד
PEN-1
תכשיטי זהב ויהלומים לגבר- תליון מגן דוד "אמייל" כחול. תליון מגן דוד מיוחד במינו. עיצוב שמשלב 3 חומרי גלם: יהלומים,זהב ו"אמייל". השילוב של שלושתם נותן יופי מיוחד במינו ועיצוב מרשים לתליון. הזהב הוא 14K מלא ואיכותי. תכשיט מעוצב ומיוחד במינו.
שרשראות יהלומים- תליון יהלום פרינסס
PEN-1
שרשראות יהלומים מודל- תליון יהלום פרינסס. תליון קלסי עדין ויפה. מה שמיוחד בתליון הוא הליטוש שלו. נעשה בליטוש "פרינסס" מרובע ומרשים. נותן צורה שונה וייחודית לתליון. מתנה מושלמת!
תליון גראנג מגן דוד
מחיר מבצע:  ₪4,900 
PAN-25
תליון גראנד מגן דוד - עשוי זהב 14 קראט. 50 אבני צד נקיים ויפייפים בשיבוץ מדויק ומיוחד. תליון זה משובץ כולו יהלומים איכותיים בשיבוץ סימטרי ויישר. שיבוץ היהלומים הוא שיבוץ שיניים, הנעשה בצורה צפופה ביותר, מבליט כל יהלום בצורה ייחודית משלו, ובנוסף נותן דגש לכל יהלום. תליון קלסי ועדין. ניתן להוסיף יהלומים בנוסף על מתלה התכשיט, מה שיוסיף עוד ייחודיות.
שרשראות יהלומים- ליון לבלב
PEN-1
שרשרת יהלומים במבצע- תליון לבלב יהלומים. תליון לב קלסי עדין. עבודת הזהב נעשתה לעבודת "מט" של הזהב, כדי לתת דגש ליהלומים שבצד. יהלומים לבנים ויפים. התליון עשוי זהב 14K מלא.
שרשראות יהלומים- תליון
PEN-1
שרשרת יהלומים במבצע- תליון "סאן". תליון קלסי עדין ויפה. העיצוב שלו נותן תחושה של שמש עדינה ונוצצת של יהלומים. עבודת הזהב נעשתה ביציקה, ולאחר מכן נעשה בעבודת יד בפוליש כדי להבריק את כל חלקי הזהב.
שרשראות יהלומים- תליון מעגל החיים
PEN-1
שרשרת יהלומים- מעגל החיים. שרשרת עם תליון מרשים ונוצץ. מה שמיוחד ויפה בתליון הזה הוא החיבור בין השרשרת לתליון. אין מתלה שמחבר ביניהם. השרשרת עוברת ישר בתוך התליון. תליון עם נוכחות. יהלומים ברמה גבוהה של VS/F. מתנה מושלמת לכל ארוע.
שרשראות יהלומים- תליון מעגל החיים
PEN-1
שרשרת יהלומים- מעגל החיים. שרשרת עם תליון מרשים ונוצץ. מה שמיוחד ויפה בתליון הזה הוא החיבור בין השרשרת לתליון. אין מתלה שמחבר ביניהם. השרשרת עוברת ישר בתוך התליון. תליון עם נוכחות. יהלומים ברמה גבוהה של VS/F. מתנה מושלמת לכל ארוע.
שרשראות יהלומים- תליון מעגל החיים
PEN-1
שרשרת יהלומים- מעגל החיים. שרשרת עם תליון מרשים ונוצץ. מה שמיוחד ויפה בתליון הזה הוא החיבור בין השרשרת לתליון. אין מתלה שמחבר ביניהם. השרשרת עוברת ישר בתוך התליון. תליון עם נוכחות. יהלומים ברמה גבוהה של VS/F. מתנה מושלמת לכל ארוע.
שרשראות יהלומים- תליון חמסה עדין
PEN-1
תליון "חמסה עדין", משובץ יהלומים עם קו נקי וסימטרי במיוחד. היהלומים שובצו על גבי משטח חלק ונקי של זהב מלא. עבודת השיבוץ נעשתה בשיבוץ "פווה" העדין והמרשים.. תליון עדין ובעל נוכחות רבה של יהלומים.
שרשראות יהלומים מעוצבים- תליון מזוזה
PAN--4
שרשראות יהלומים, שרשרת "מזוזה" לגבר. תליון מיוחד במינו, בעל עבודה מיוחדת. התליון עצמו מורכב מ-3 חלקים נפרדים, שבסופו של דבר מתחברים לתליון אחד מרשים. תחילה ניתן לראות את מרכז התליון שעשוי זהב חלק ומבריק, כאשר כל כולו במרכז עשוי ממגני דוד קטנים ויפים וכך נוצרת מן "רשת" של זהב ממגני דוד. 2 החלקים הנוספים הם למעשה החלקים שסוגרים את מרכז התליון מלמעלה ומלמטה, שניהם נסגרים עם הברגה ולחץ על התליון. בנוסף, ישנם היהלומים הלבנים והנוצצים המוסיפים עוד יופי ויוקרתיות לתכשיט. התליון משובץ גם באות "ש" שבמרכז התליון והן גם בשני הסוגרים למטה ולמעלה וגם במתלה המחבר בין התליון לשרשרת. בתוך התליון מזוזה מגיע גם קלף ממוחשב המגולגל בפנים. בהחלט תליון מרשים ומיוחד במינו...
תליוני יהלומים- מיני מזוזה
PAN--9
שרשרת "מיני מזוזה" עשויה כולה זהב 14K לבן וצהוב משולב. שרשרת זו מיוצרת בעבודת יד ובנויה מ-5 חלקים בעבודה עוצרת נשימה. גליל המזוזה עשוי זהב צהוב וכולו עטוף בטקסטורת מגני דוד מיוחדת במינה. על גבי גליל זה האות "ש" מעוטרת ביהלומים איכותיים ביותר באיכות VVS/F בנוסף, מתלה התליון משובץ גם הוא 5 יהלומים איכותיים באותה רמה. חלקה התחתון של המזוזה נשלף ובתוכו קלף של שיר למעלות (קלף ממוחשב עטוף פעמיים לפי התייעצות רב). לכל היופי הזה , מתווספת שרשרת עדינה ושזורה מזהב. **ניתן להוסיף ברכה או קמע אישי לקלף.
תליון ספרינג
מחיר מבצע:  ₪3,900 
PAN-24
תליון ספרינג יהלומים מדהים משובץ ברמה גבוהה ביותר Vvs/D נקיים לחלוטין ולבנים כשלג. במרכז יהלומים של 0.04 קראט משובצים בצפיפות למראה עשיר של יהלום 1 גדול. סביבם משובצים יהלומים של vvs/d העוטפים את מרכז התכשיט ומעצימים אותו. סה"כ משקל כולל של 0.40 קראט.
תליון יהלומים - עדי
מחיר מבצע:  ₪3,900 
PAN-23
תליון "עדי", עדין וקלאסי. במרכז התכשיט משובץ יהלום מרכזי עדין ויפה בשיבוץ "כוס" בעוד שמסביבו עובר פס זהב ועדין הממסגר אותו (ניתן לשבץ את היהלום הגדול בשיבוץ שיניים לפי הזמנה, כאשר היהלום הגדול בולט יותר).. מסביבו של היהלום משובצים יהלומים קטנים מנצנצים, הנותנים תחושה של יהלום מרכזי גדול ויוקרתי יותר. תליון עדין ליום יום. מתנה מושלמת לאישה....!
שרשראות יהלומים- תליון לופ עדין
PAN-22
שרשראות יהלומים, שרשרת יהלומים "לופ עדין". תליון עדין קלאסי ומעוצב, עבודת צורפות מיוחדת במינה. עבודת הזהב נעשתה בצורת סלסולים המשתלבים זה בזה ויוצרים למעשה עיגולים קטנים ולבבות בתוך התליון. עבודת השיבוץ נעשתה בצורה עדינה ביותר. שיבוץ צפוף ואיכותי הנותן מראה אחיד ומושלם. מידות התליון הם: גובה:1.5 ס"מ, רוחב:1.1 ס"מ.
תליון קראון
מחיר מבצע:  ₪3,900 
PAN--21
שרשרת עם תליון דגם "קראון". תליון זה הוא חלק מסט של עגילים טבעת וצמיד. תליון עדין, קלאסי וייחודי. ניתן לשבץ כל יהלום מרכזי ולהתאים את התליון לגודל היהלום. ובכל זאת, לא משנה איזה יהלום נשבץ במרכז, נראותו של היהלום תתעצם בשיבוץ לדגם זה. דגם מיוחד, שונה, תופס את העין ובהחלט מקסים.
תליון נרקיס
מחיר מבצע:  ₪3,800 
PAN-20
שרשרת עם תליון דגם "נרקיס". תליון נשי וייחודי ביותר. התליון עצמו עשוי מזהב מלא, וצורתו פרח שבו כל עלה כותרת הוא עלה נפרד המיוצר בעבודת יד מדויקת ומקצועית ביותר. במרכז התליון ישנן 4 שיניים התופסות את היהלום המרכזי שנמצא במרכז התליון, בלב הפרח.
תליון דגרדה
מחיר מבצע:  ₪4,900 
PAN-19
תליון "דגרדה". תליון מיוחד במינו, ומה שהופך אותו למיוחד, זו צורת הגשת התכשיט המתבצעת בצורה "נרדפת". היהלומים באים בזה אחר זה לפי גודלם מהקטן אל הגדול, מה שמבליט ומייחד כל יהלום ויהלום. כמו כן ניתן לראות שהשיבוץ נעשה בצורה מינימלית, דבר החושף יותר את היהלומים ואת אפשרות כניסת האור לתכשיט ובכך נותן נצנוץ מירבי לכל יהלום. תצוגה יפה ומרשימה של יהלומים מרכזיים במגוון גדלים שונים. תכשיט קלסי, עדין ומרשים ביופיו.
תליון ארץ ישראל
מחיר מבצע:  ₪4,900 
PAN-18
שרשרת עם תליון דגם "ארץ ישראל". תליון יוצא מן הכלל בזכות העיצוב שלו -מפת ארץ ישראל. תליון הבנוי ממס’ שלבים הכוללים יצירה בעבודת יד, משובצים על ידי המשבצים הטובים בתחום על מנת לתת לנו את האיכות הטובה ביותר. החלק התחתון עשוי מ"ביזה" שזהו בעצם רקע התליון, שכולו עשוי ממגני דוד, החלק העליון שזה המסגרת של התליון והחלק האחרון שזה השיבוץ.
שרשרת חושן
מחיר מבצע:  ₪4,900 
PAN-17
שרשרת עם תליון דגם "מיני חושן". תליון שכמוהו לא תראו בשום מקום, תליון שהוא חידוש של אבני החושן המקורי. כל האבנים המשובצות על הלוח העשוי מזהב מלא , הן אבנים טבעיות לחלוטין. התליון גם הוא עשוי מעבודת יד וממס’ שלבים- הבסיס, שהוא פלטה של זהב מלא, החלק השני הוא ההפרדה בין האבנים בכדי ליצור מראה סימטרי וחד. והחלק אחרון הוא התאמת האבנים לפני הסדר והגודל המתאים ביותר על מנת להתקרב כמה שיותר למקור.
שרשרת ויקטוריאני מיני
מחיר מבצע:  ₪3,600 
PAN-16
תליון דגם "מיני ויקטוריאני". חלק בלתי נפרד מסט ויקטוריאני הכולל עגילים וטבעת. דגם תליון זה, ייחודי ביותר בעדינות שלו ובעיצוב שלו. התליון עשוי מכמה חלקים כאשר גב התליון הוא "ביזה" יפייפיה שעשויה בעבודת יד. שיבוץ על ידי אנשי המקצוע מהטובים בתחום. תליון לאנשים שאוהבים עדינות אך לא מוותרים על איכות ועיצוב.
שרשראות יהלומים- תליון פרסה גדול
PAN-15
שרשראות יהלומים, תליון "פרסה גדול" מהמם ומרשים לאישה, בעיצוב נקי ואיכותי. התכשיט משובץ בכ-30 יהלומים דומיננטיים ויפים הבולטים לכל אורך התכשיט. עבודת התכשיט נעשתה בעדינות רבה בכדי לשמור על זוויות עגולות וחלקות. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ שיניים הבולט והנוצץ, הנותן דגש לכל יהלום ויהלום. בנוסף, אפשר להכין את התליון בצורה הפוכה לפי הזמנה. תכשיט יוקרתי ובעל נוכחות רבה...
שרשראות יהלומים-שרשרת לב אל לב
PAN-14
תליון דגם "לב אל לב" תליון לב הקלאסי ביותר, סימטרי ועדין. עשוי זהב מלא אך קל המותאם ליהלומים בגודל של נקודה אשר משובצים עליו בצורה מושלמת היוצרת לב אחיד. המתלה יושב על הצד ונותן לתליון מראה א-סימטרי ומודרני. ניתן לשנות את מיקום המתלה למרכז.
שרשראות יהלומים-שרשרת מיני שילד
pan-13
תליון דגם "מיני שילד". תליון זה הוא הגרסא המיני של התליון המוצלח "שילד". תליון "שילד" בנוי על אותו רעיון של שטיח יהלומים במרכז במטרה ליצור מראה של אחדות ומרכז גדול. מסביב למרכז נוכל להבחין בשורה אחת המקיפה אותו, במקום 2 שורות יהלומים כמו בתליון הגדול.
שרשראות יהלומים-שרשרת לב טיפ
pan-12
תליון דגם "לב טיפ". תליון שכולו מתרכז בזהב, בעיצובו וצורתו. הזהב הוא זהב אחיד ומלא, והלב הוא תלת-מימד בזכות עבודת צורפות מושלמת השומרת על הקווים האחידים שלו. בתחתית הלב משובץ יהלום אחד בשביל להוסיף נוכחות נוספת לתליון.
שרשראות יהלומים - תליון לילי
PAN--11
תליון דגם "לילי". תליון זה מתרכז בצורתו המיוחדת של היהלום המרכזי - חיתוך לילי. מיוחד ביותר לאנשים ייחודיים - היהלום המרכזי הוא בצורת תלתן. מסביב ליהלום המרכזי משובצת שורת יהלומים המדגישה את הצורה שלו וכל זה נמצא בתוך זהב אשר את הצבע שלו אנחנו נשאיר לבחירתכם. עבודת יד יוצאת מן הכלל מההתחלה ועד הסוף.
שרשראות יהלומים - תליון מגנוליה
PAN--10
תליון דגם "מגנוליה". תליון א-סימטרי, בעל עיצוב מיוחד ועדינות יוצאת מן הכלל. 2 הזרועות, העשויות בעבודת יד ומשובצות בשורת יהלומים, עוטפת את היהלום המרכזי. במרכז ישנו יהלום המוחזק ב-4 שיניים. תליון יוצא מן הכלל בצורתו ואיכותו.
שרשראות יהלומים- תליון כוכב ים
PAN--8
שרשראות יהלומים, תליון "כוכב ים". תליון שנעשה בעיצוב אישי לפי הזמנה. עיצוב התליון והמידות נעשות באמצעות מחשב באופן מדויק, כל זאת בכדי לשמור על רמת ליטוש וסימטריות גבוהה מאוד. עבודת הפוליש וגימור התליון נעשו ברמה הגבוהה ביותר. במרכז התליון משובץ יהלום אחד גדול, בעוד ששאר היהלומים מתפזרים לכיוון ה"זרועות" של הכוכב. ניתן לראות עבודה ייחודית ביותר על גבי הזרועות, כאשר ליטוש הזהב נעשה עם חיתוכים עדינים ומיוחדים, בכדי לדמות כוכב ים אמיתי ומיוחד. ללא ספק עבודה יוצא מן הכלל...!
שרשראות יהלומים- שרשרת שושנה וינטג’
PAN--7
שרשראות יהלומים, תליון "שושנה וינטג’". תליון בסגנון עתיק וינטג’ מיוחד במינו. תליון מרשים ביופיו בעל נוכחות יוקרתית. מבנה התליון מתחיל ביהלומים הגדולים הנמצאים בחישוק החיצוני של התליון. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ "פיירו" המיוחד, אשר סביב כל יהלום ויהלום נמצאים מס’ כדורי זהב עדינים ויפים המוסיפים לעיצוב התליון. בחישוק הפנימי יותר נמצא המעגל היהלומים השני שבו יש יהלומים קטנים יותר הסובבים סביב היהלום המרכזי הגדול. היהלום המרכזי משובץ בשיבוץ שיניים, וזאת בכדי שיהיה בולט ומרשים....
שרשראות יהלומים- תליון ענק שחור
PAN--6
שרשראות יהלומים לגבר, תליון "ענק שחור" מעוצב. אחד התליונים היותר מעניינים ומיוחדים שניתן לראות היום אצל גבר. התליון עצמו עשוי מיציקת זהב מיוחדת הנראית כמו "רשת" מאחורה, בכדי שיראו את כל התכשיט גם מבפנים. מסגרת התליון כולה מכוסה בחישוק יהלומים לבנים ויפים, וזאת בכדי לתת מראה נוצץ ומרשים. במרכז התליון לא ניתן לפספס את היהלום השחור הגדול שמגיע ל25.00 CT, יהלום גדול ומרשים ביופיו. יהלום זה מכיל בתוכו עוד יהלום לבן מרכזי, במרכז התליון. יוצא דופן ומיוחד במינו. התליון בעל עבודה יוצאת מן הכלל. יוקרתי ביופיו, וללא ספק מיוחד במינו.!
שרשראות יהלומים-שרשרת לב טיפאני בועות
PAN-5
תליון דגם "לב טיפני בועות". תליון שכולו אהבה, זהב מלא ואחיד ויהלומים מצוינים. עשוי בצורה מושלמת ויציקה אחת, בעל נוכחות ומשקל. מעוצב בצורת תלת-מימד על מנת לתת לו עוד יותר נוכחות ונפח. ניתן להחליף את צורת ומיקום השרשרת. תליון לב שכולו עשוי מהלב ובאהבה...
שרשראות יהלומים- שרשרת פירמידה
PAN--3
שרשרת יהלומים, תליון "פירמידה". תליון המעוצב בצורה קלסית ויפה, כאשר חלקה האחורי של השרשרת מגיע בצורה שטוחה וחלקה האחר עם חריצים. זאת על מנת לאפשר נוחות מקסימלית בזמן ענידת התליון על הגוף. בחלקו הקדמי של התליון ניתן לראות עבודה מיוחדת שנעשתה בצורת "פירמידה" שהולכת כלפי חוץ. השיבוץ מתחיל מחלקה העליון ולאט לאט משובץ לכיוון האזור החד שבקצה, ובכך ממקסם את התכשיט במקסימום יהלומים. סגנון עבודת פירמידה זו היא עבודה מיוחדת הנותנת אפקט יוקרתי, נוצץ ומרשים במיוחד לתליון. שיבוץ היהלומים בנוסף נעשה בשיבוץ שיניים העדין והמרשים. תליון עדין, ובמקביל מפגין נוכחות מהממת של ממש!
שרשראות יהלומים- שרשרת ברזיל
PAN--2
שרשרת יהלומים, שרשרת "ברזיל". כבר מהרגע הראשון כאשר רואים את התכשיט המעניין והיפיפה הזה ניתן לראות עד כמה הוא מרשים, יוקרתי ומיוחד במינו. התכשיט עצמו עשוי מ-3 יציקות שונות ומיוחדות, מה שמביא בסופו של דבר לשלמות בתכשיט אחד. עבודת הזהב העדינה והמיוחדת עושה את שלה כאשר היהלומים משובצים לכל אורך התכשיט מחלקו התחתון ועד לחלקו העליון. התכשיט מתחיל מ-2 חישוקי זהב ויהלומים עדינים בראשו, אשר לאט לאט הולכים וגדלים לחישוק גדול ומרשים בסופו. עבודת שיבוץ היהלומים נעשתה בשיבוץ שיניים ועבודת יד ברמה הגבוהה ביותר. דבר נוסף וייחודי בתליון זה הוא למעשה החיבור בין התליון לשרשרת... למעשה, השרשרת מתחברת ישירות לתליון ללא מתלה, ובכך ממקסמת את נוכחות היהלומים ללא זהב מיותר.
תליון פרפר יהלומים-פרפרית
PAN--1
תליון "פרפרית", שרשרת זהב עם תליון מעוצב. תליון עדין זה נעשה ביציקה מיוחדת לתליון בצורת פרפר. עבודת הזהב נעשתה בעבודה מדויקת עדינה ויפה. הזהב הוא זהב מבריק ועדין מה ששומר על עדינות התליון. בנוסף,שיבוץ היהלומים נעשה בעבודת יד עדינה להפליא . שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ "שיניים" וזאת על מנת להביא למקסימום נוכחות ונצנוץ ליהלומים. תליון עדין המתאים לכל אישה.
שרשראות יהלומים- שרשרת לופ
PAN-0
שרשראות יהלומים, שרשרת יהלומים "לופ". תליון מרשים בעל נוכחות רבה, הנעשה בעבודת צורפות מיוחדת במינה, עבודת הזהב נעשתה בצורת סלסולים המשתלבים זה בזה ויוצרים למעשה עיגולים קטנים ולבבות בתוך התליון. עבודת השיבוץ נעשתה בצורה עדינה ביותר במטרה לשמור על רמת התכשיט גבוהה. שיבוץ צפוף ואיכותי הנותן מראה אחיד ומושלם ליהלומים ובכך שומר על יוקרתיות התכשיט. מידות התליון הם: גובה:2.7 ס"מ, רוחב:1.9 ס"מ.
תליון שילד גדול
מחיר מבצע:  ₪5,500 
PAN-0
תליון דגם "שילד גדול". תליון בעיצוב מיוחד במינו ומיוצר בעבודת יד. עשוי זהב 14k משובץ יהלומים בגדלים שונים במשקל כולל של 0.72 קראט. בדגם זה שיבוץ מיוחד המדמה יהלום מרכזי גדול בשל צפיפות וחישוב סידור היהלומים בצורה מושלמת. שיבוץ גימור ואיכות היהלומים יוצאים מן הכלל VS/F קולקשיין. ללא ספק תליון מיוחד, ומקסים וביופיו.
תליון יהלום טיפה -דמעה
מחיר מבצע:  ₪9,200 
PAN-1
תליון "טיפה דמעה". תליון מרשים זה בעל נוכחות רבה ובמקביל משדר קלסיות ועדינות. תחילה ניתן לראות במסגרת התכשיט כ-18 יהלומים קטנים, הגדולים מהרגיל, ומרשימים ביופיים ,משובצים בשיבוץ "פווה" המיוחד. באמצעות גודלם וסוג שיבוץ זה ניתן לראות כל יהלום ויהלום בפני עצמו. היהלומים משובצים בשורה בזה אחר זה כמו חרוזים קטנים ויפים, כאשר גם צורת השיבוץ נעשתה בצורת "טיפה". במרכז התכשיט לא ניתן לפספס את היהלום המרכזי והמרשים הנמצא בין כל היהלומים הקטנים ששובצו סביבו. היהלום המרכזי שובץ בשיבוץ 3 שיניים בצורה גבוהה משאר היהלומים בכדי להבליט ולהדגיש את יופיו וייחודו. בנוסף, בגב התכשיט ניתן לראות עבודת זהב "פתוחה" בכדי לאפשר חופש ואור ליהלומים על מנת שיגיעו למקסימום נצנוץ.
תליון יהלום טיפה - טיפת דימעה
PAN-2
תליון "טיפת דמעה", בעיצוב טיפה קלסי מעוטר יהלומים סביבו. שיבוץ היהלומים נעשה על גביי משטח מעוגל של זהב חלק ומבריק. תחילה הוכנס היהלום המרכזי והגדול ממש במרכז התליון בכדי לוודא שהיהלום ממוקם במדויק במרכז. השיבוץ נעשה בצורה "שקועה" בתוך התליון ובכך נוצר משטח חלק לאורך כל התכשיט ,בקו של הזהב עם היהלומים. בנוסף, תוספת עדינה ויפה של יהלומים קטנים ויפים המכתרים את היהלום המרכזי ונותנים ליהלום תוספת עדינה ויפה של נצנוץ. ללא ספק תכשיט עדין ומרשים ביופיו.
תליון יהלום - סטיפני
מחיר מבצע:  ₪8,500 
PAN-3-שרשרת יהלום
תליון "סטיפני" הקלסי, תכשיט עדין ומהמם ביופיו. תליון זה מוצג עם יהלום גדול מרכזי ויפה במרכזו של התכשיט, כאשר מסביבו מעגל עדין וחלק של זהב. בנוסף לכך , משובצים מסביב המעגל יהלומים קטנים לבנים ויפים העוטפים את היהלום הגדול מעצימים ומבליטים אותו. אם לא הספיק לנו, בכדי להוסיף "ברק" ויופי לתכשיט, ניתן לראות שיבוץ נוסף של יהלומים על גבי המתלה המחבר בין התליון לשרשרת. תכשיט יוקרתי עדין ונחשק...
שרשרת יהלומים כוכב- ויקטוריה
PAN-4
תליון "כוכב ויקטוריאני", בעיצוב יפיפה בשילוב שיבוץ יהלומים מנצנצים ואיכותיים. במרכז התכשיט ניתן לראות יהלום מרכזי ומרשים, המוחזק באמצעות 5 שיניים עדינות. ממרכזו של יהלום זה ניתן לראות את פסי הזהב הנוספים שיוצאים לכל כיווני התכשיט ועל גביהם משובצים יהלומים בגדלים שונים, וזאת על מנת למקסם את כל זוויות התכשיט בשיבוץ נוסף של יהלומים. עבודת הגימור של הזהב חשובה ביותר לעבודת עיצוב התליון, ולכן נעשתה בעבודה וברמה גבוהה להפליא. שיבוץ וגימור מעולה כמו כן מודל התכשיט עוצב בעבודת צורפות איכותית ויוקרתית.(רוחב התכשיט כ-2.2 ס"מ ואורכו כ-2 ס"מ)
שרשרת יהלומים-3 עליי יהלומים
PAN-4
תליון "עלי יהלומים", עיצוב מדהים ועדין של עלים נופלים. על גבי התכשיט משובצים שלושה יהלומים הנופלים בזה אחרי זה, כאשר כל אחד מהם משובץ על גבי עלה אחר. כאשר כל עלה עשוי מזהב חלק, עדין ונקי, ובכך מדגיש את יופיו של כל יהלום. הפוליש שנעשה על תכשיט זה נעשה בצורה חלקה ומקצועית בכדי לשמור על רמת הזהב נוצצת ונקייה. (רוחבו של התכשיט כ-1 ס"מ, ואורכו כ-2.5 ס"מ).
תליון יהלום - ג’טון 0.30
מחיר מבצע:  ₪4,500 
PAN-5
תליון "ג’יטון", הפריט הקלסי והנחשק ביותר. הדבר העיקרי והחשוב ביותר בתכשיט זה הוא שניתן לענוד אותו עם כל בגד ועם כל תכשיט אחר, דבר המקנה נוחות רבה לאישה, וללא ספק הדבר העיקרי ביותר הוא שזה התכשיט "הבטוח" ביותר לבחירה. שרשרת קלסית יוקרתית וקולעת. כאשר במרכז התכשיט יהלום מרכזי גדול (הניתן לבחירה של לקוח לפי דרישה), ואותו מחזיקים כ-4 שיניים עדינות ויפות החושפות את היהלום עד כמה שאפשר בכדי למקסם את הנצנוץ שבו. מבין התכשיטים הסולידיים והעדינים ביותר.
שרשרת יהלומים- מגן
מחיר מבצע:  ₪5,400 
PAN-6
תליון "מגן" יהלומים, תכשיט מהמם וייחודי מעוטר ביהלומים. התליון תחילה נעשה ביציקה מיוחדת בשבילו בכדי לשמור על סימטריות ורמת דיוק גבוהה בשיבוץ. ניתן לראות בראש ובראשונה 7 יהלומים מרכזיים גדולים, המשובצים בצורה צפופה, ובכך נוצרת תחושה של יהלום אחד גדול ונוצץ. מסביב ליהלומים הללו נוספה שורה של יהלומים בצורת מעגל מה שתוחם וממסגר את התליון. עבודת יהלומים ושיבוץ ברמה הגבוהה ביותר.. תליון המראה יוקרתיות רבה וללא ספק עבודת יהלומים מרשימה.
תליון יהלומים - פיס
מחיר מבצע:  ₪4,900 
PAN-7
תליון "פיס", בעיצוב עדין המשובץ בצורה מדויקת, סימטרית, עדינה ויוקרתית. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודת יד עדינה ומיוחדת בכדי לשמור על סימטריה ישרה ובקו חלק ונקי של התכשיט. ניתן לראות כל יהלום ויהלום בצורה אחידה וברורה. כל יהלום שובץ בנפרד באמצעות שיניים עדינות ומדויקות. השיבוץ נעשה בצורה צפופה על מנת למקסם את כמות היהלומים בתכשיט ובכך גם את הנצנוץ.
תליון לב יהלומים - לב רחב
מחיר מבצע:  ₪7,900 
PAN-8
תליון "לב רחב", תליון נוצץ ומרשים ביותר. אי אפשר שלא לשים לב לעבודת השיבוץ הצפופה שנעשתה בתכשיט זה. היהלומים שובצו בשורות צפופות זה לזה על מנת למקסם את כמות היהלומים בתליון ובכך את רמת הנצנוץ. כמות היהלומים בתליון היא כ-125 יהלומים מבריקים ונוצצים ברמת צבע מהגבוהות ביותר שמגיעים למשקל כולל של 0.80 קראט. תליון הלב משובץ ביהלומים מכל זוויותיו ופינותיו ובכך שומר על יוקרתיות והופעה מרשימה של משטח יהלומים יפה ונקי. לא לבעלי לב חלש...!
שרשרת יהלומים - פרסה T
מחיר מבצע:  ₪3,700 
PAN-9
תליון "פרסה" מהמם ועדין לאישה, בעיצוב נקי ואיכותי. התכשיט משובץ בכ-15 יהלומים דומיננטיים ויפים הבולטים לאורכו של התכשיט. עבודת התכשיט נעשתה בעדינות רבה בכדי לשמור על זוויות עגולות וחלקות. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ שיניים הבולט, הנותן דגש לכל יהלום ויהלום. בנוסף אפשר להכין את התליון בצורה הפוכה לפי הזמנה. תכשיט עדין ויוקרתי. ( רוחב התכשיט כ-1.2 ס"מ ואורכו כ-1 ס"מ)
שרשרת יהלומים - מגן דוד
מחיר מבצע:  ₪4,200 
PAN-10
תליון "מגן דוד", משובץ כולו יהלומים איכותיים בשיבוץ סימטרי ויישר. שיבוץ היהלומים הוא שיבוץ שיניים, הנעשה בצורה צפופה ביותר. שיבוץ זה מבליט כל יהלום בצורה ייחודית משלו, ובנוסף נותן דגש לכל יהלום. תליון קלסי ועדין. ניתן להוסיף יהלומים בנוסף על מתלה התכשיט, מה שיוסיף עוד ייחודיות (מידותיו של התכשיט לרוחב כ-1.2 ס"מ ולאורך כ-1.4 ס"מ)
תליון שם- ויקטוריה
מחיר מבצע:  ₪7,700 
PAN-11
**מחיר התליון משתנה כמובן בהתאם לאורך השם/המילה בתליון.
שרשרת יהלומים-חמסה
מחיר מבצע:  ₪4,800 
PAN-12
תליון "חמסה", תכשיט מהמם ביופיו. דגם תליון חמסה נעשה ביציקה מיוחדת וסימטרית. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודת יד עדינה מאוד, סימטרית ,ייחודית,חלקה וישרה להפליא. כל זאת בכדי לשמור על רמת סימטריות ותכשיט גבוהה ביותר. תליון עם נוכחות המשלב איתו עדינות ויופי. יהלומים לבנים ויפים בשילוב מקסים עם שרשרת זהב עדינה.
שרשרת חמסה יהלומים-מיני חמסיקה
PAN-13
תליון "מיני חמסה", בעיצוב מיוחד. תליון קלאסי ויפה זה משובץ יהלומים עם קו נקי וסימטרי במיוחד. היהלומים שובצו על גבי משטח חלק ונקי של זהב מלא. עבודת השיבוץ נעשתה בשיבוץ "פווה" העדין והמרשים. כאשר בחלק העליון של התליון צורף חלק נוסף של מעגל זהב המגיע בדמוי "עין" המשובץ גם הוא ביהלומים. 2 החלקים מחוברים בצורה חופשית ומתנדנדת. תליון עדין ובעל נוכחות רבה של יהלומים.
תילון יהלומים חמסיקה X
מחיר מבצע:  ₪9,900 
PAN--14
תליון "חמסה גדול", מרשים ביופיו. בתליון זה משובצים כ-150 יהלומים לבנים נוצצים ואיכותיים. כאשר היהלומים משובצים שורה שורה בצורה סימטרית ומדוייקת להפליא. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודה חדה ומדוייקת, בכדי לשמור על רמת שיבוץ גבוהה. חלק נוסף ובלתי נפרד מתליון זה, הוא חלקו העליון של מעגל היהלומים. חלק זה נעשה ביציקה נפרדת ולאחר היציקה, שני החלקים הללו צורפו אחד לשני בהלחמה עדינה. מעגל זה נעשה בצורת עין משובצת יהלומים עדינים.
תליון מפתח יהלומים - מפתח יהלומים סטיפני
PAN-15
תליון "מפתח הלב", יפתח לכם את כל הדלתות שרק תרצו, עם עיצוב אישי ומיוחד. תחילה ניתן להבחין בראשו של המפתח המעוצב בצורת לב ומשובץ בשיבוץ "פווה". ראש זה מחבר את כל היהלומים לשורה אחת שלמה ונוצצת. מחלקו התחתון של הלב יוצאת שורה חלקה ועדינה של זהב מבריק, אשר עליו משובצים יהלומים בשיבוץ שיניים המבליטים את היהלומים בצורה מרשימה ביותר. הדבר החשוב ביותר בתכשיט זה הוא העבודה הנקייה והמושקעת בו, דבר המקנה עדינות ויוקרתיות לתליון. בנוסף מתלה עדין המחבר בין התליון לשרשרת. תליון ארוך ונופל לאישה המחפשת שילוב של תכשיט עדין, בעל נוכחות מרשימה ויפה.
תליון יהלום מרובע-פרינסס טיפני
PAN-16
תליון "פרינסס טיפני", עדין ומרשים ביופיו. כאשר במרכז התכשיט משובץ יהלום מרובע עדין ומקסים, ומסביבו נמצא פס זהב מבריק ועדין השומר עליו. בסוף המסגרת העדינה והיפה הזאת משובצים להם יהלומים עדינים ולבנים, המוסיפים ברק ונצנוץ רב לתליון. (ניתן לשבץ במרכז את כל סוגי אבני החן בצורה מרובעת לפי הזמנה).
תליון ג’יטון שטוח
מחיר מבצע:  ₪3,700 
PAN-17
תליון "ג’יטון" שטוח מהמם לאישה. המגיע על מעגל שלם, שטוח ומרשים של זהב מלא. כאשר במרכזו מפוזרים להם יהלומים קטנים בודדים, ששובצו בעבודת יד בצורה הצפופה ביותר, במטרה להגיע לכמות מקסימלית של יהלומים ונצנוץ בתכשיט. תליון קטן ועדין המתאים לכל אישה.
תליון לב יהלומים גדול
מחיר מבצע:  ₪13,500 
PAN-18
תליון גדול ומרשים בצורת לב. תליון מיוחד זה עוצב בצורה אנכית, מה שנותן לתליון צורה וסגנון מיוחד במינו. היהלומים בתליון זה משובצים בשיבוץ "שיניים" המיוחד ומבליטים כל יהלום ויהלום בפני עצמו. דבר נוסף וחשוב הוא שהתכשיט משובץ מכל זוויותיו, מה שנותן נצנוץ מרבי לתכשיט ככלל ולכל יהלום בפרט. בתכשיט זה משובצים יהלומים קטנים מכל הגדלים מה שמוסיף עניין וגיוון ייחודי לצורת הלב ובכך גם ממקסם את כמות היהלומים בתליון.(רוחבו של התכשיט כ-2.7 ס"מ, ואורכו כ-4.1 ס"מ) תכשיט מיוחד ומרשים לאישה האוהבת נוכחות רבה בשילוב של נצנוץ מרשים של תצוגת יהלומים מרהיבה.
תליון כפתור
מחיר מבצע:  ₪10,900 
PAN-19
שרשרת עם תליון דגם "כפתור. אם אתם מחפשים תליון שיהיה קלאסי ביותר - זה התליון בשבילכם. היהלום הוא יהלום יחיד היושב בתוך כוס של זהב המקיף אותו מסביב. התליון הוא תליון נקי קלאסי ואלגנטי.
שרשרת יהלומים-לב פנדנט
מחיר מבצע:  ₪9,500 
PAN-20
תליון לב מיוחד במינו. תליון אשר מבליט במרכזו את הלב היפיפה שבמרכז. כאשר במרכז התכשיט ישנו יהלום מרכזי שנעשה בצורת לב במיוחד לתליון. מסביבו של היהלום המרכזי ניתן לראות את הר היהלומים הקטנים שמסביב אשר מוסיפים נותנים אור ונצנוץ ליהלום המרכזי. תוספת הנותנת יוקרתיות רבה לתכשיט ובנוסף ייחודיות רבה. עבודת שיבוץ ברמה גבוהה ויפה. תכשיט מיוחד במינו בעיצוב אישי.
שרשרת יהלומים-ספוט
מחיר מבצע:  ₪6,200 
PAN-21
תליון "ספוט". תליון קלסי ומיוחד זה בעל נוכחות מרשימה ביותר. תליון זה עוצב בעיצוב קלסי ועדין ובנוסף מפגין נוכחות יהלומים ונצנוץ מרהיבה ביותר. כאשר במרכז לב התכשיט ממוקם היהלום המרכזי והגדול המשובץ בשיבוץ 4 שיניים גבוהה ובכך מבליט את גודלו ויופיו. אם זה לא הספיק לנו, בנוסף ניתן לראות תוספת של יוקרה באמצעות מעגל בינוני של יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי ובנוסף מעגל גדול של יהלומים המקיף את כל התכשיט. את תצוגת היהלומים המרשימה הזו לא ניתן לפספס משום מרחק...!!! יהלומים לבנים ויפים, והחשוב מכולם הוא עבודת השיבוץ היוקרתית והסימטרית שנעשתה בתכשיט.
שרשראות יהלומים-מיני ויקטוריה
PAN-24
תליון "כוכב ויקטוריאני", בעיצוב יפיפה המשולב בשיבוץ יהלומים מנצנצים ואיכותיים. במרכז התכשיט ניתן לראות יהלום מרכזי ומרשים, אשר מוחזק באמצעות 5 שיניים עדינות. ממרכזו של יהלום זה ניתן לראות את פסי הזהב הנוספים שיוצאים לכל כיווני התכשיט ועל גביהם משובצים בנוסף יהלומים בגדלים שונים, וזאת על מנת למקסם את כל זוויות התכשיט בשיבוץ נוסף של יהלומים. עבודת הגימור של הזהב חשובה ביותר לעבודת עיצוב התליון, ולכן נעשתה בעבודה וברמה גבוהה להפליא. שיבוץ וגימור מעולה, כמו כן מודל התכשיט עוצב בעבודת צורפות איכותית ויוקרתית.
שרשרת יהלומים- MOON
מחיר מבצע:  ₪5,400 
PAN-25
שרשראות יהלומים, שרשרת מעוצבת ’MOON’. שרשרת המגיעה בעיצוב מיוחד גדול ומרשים. התליון נעשה ביציקה מיוחדת ומדויקת ובכך שומרת על סימטריות לכל אורך התליון. ניתן לראות בשרשרת 2 חישוקי זהב אחת גדולה חיצונים, ובנוסף חישוק קטן יותר בחלק הפנימי. בחישוק החיצוני משובצים יהלומים שחורים לכל אורך העיגול, ובעיגול הפנימי יהלומים לבנים ויפים. השילוב בין היהלומים הלבנים והשחורים נותן קונטרס וניגוד בינהם ובכך יוצר דגש גם ליהלומים השחורים והלבנים. שרשרת עדינה ובו זמנית בעלת נוכחות רבה...!
תליון פאשייה
מחיר מבצע:  ₪5,500 
PAN-27
שרשראות יהלומים, שרשרת פאשייה בעיצוב תלתן עדין. שרשרת קלסית עדינה זו, בגלל עיצובה והשיבוץ שבה נותנת יוקרתיות ומיוחדות רבה. עיצוב התכשיט נעשה בדייקנות ועבודת מחשב סימטרית. ניתן לראות את 3 החלקים של התליון, בעוד שבמרכז משובצים פסי יהלומים קטנים ועדינים, ובנוסף 2 חלקים משני צידיה המשובצים גם הם יהלומים קטנים. התוספת המיוחדת בתכשיט זה הוא ה "רודיום השחור" שנעשה משני צידי התכשיט. רודיום זה נותן שוני ייחודיות רבה לתכשיט. הרודיום השחור מבליט בצורה ברורה את היהלומים הקטנים שבצדדים. עבודת השיבוץ נעשתה בשיבוץ שיניים ובעבודת יד. תכשיט עדין ומרשים.
שרשראות יהלומים- חישוק יהלומים
PAN-28
שרשראות יהלומים, שרשרת חישוק יהלומים עדין ויפה. תכשיט מעודן בעל נוכחות יוקרתית ומרשימה. חישוק הזהב נעשה ביציקה מדויקת ועדינה בכדי לשמור על קו ישר ונקי של החישוק. התליון משובץ לאורך כל כולו ביהלומים לבנים ויפים המשובצים בשיבוץ שיניים, אשר מביא נוכחות מלאה ומרשימה ליהלומים. ללא ספק מתנה מרשימה ומיוחדת...
שרשרת שם יהלומים- תליון חותם
PAN-29
שרשרת שם יהלומים, עשוייה פלטה חלקה ועגולה של זהב נקי וחלק. עבודת הפוליש על הזהב נעשה בעבודת יד עדינה ברמה גבוהה ביותר. בתליון משובצים יהלומים קטנים ויפים אשר משובצים במרכז התליון בשיבוץ "פווה", שיבוץ אשר יוצר מסילה לאותיות ובכך מוביל לרמת דיוק גבוהה ביותר. בתליון ניתן לשבץ אות, שם וכמובן כל דבר אחר לפי הזמנה. תליון אשר מתאים הן לנשים והן לגברים.
שרשרת שם זהב ויהלומים- פלטה
PAN-30
שרשרת שם יהלומים, עשוייה פלטה חלקה ועגולה של זהב נקי וחלק. עבודת הפוליש על הזהב נעשה בעבודת יד עדינה ברמה גבוהה ביותר. בתליון משובצים יהלומים קטנים ויפים אשר משובצים במרכז התליון בשיבוץ "פווה", שיבוץ אשר יוצר מסילה לאותיות ובכך מוביל לרמת דיוק גבוהה ביותר. בתליון ניתן לשבץ אות, שם וכמובן כל דבר אחר לפי הזמנה. תליון אשר מתאים הן לנשים והן לגברים.
שרשראות יהלומים- תליון פאשייה מיני
PAN-31
שרשראות יהלומים, שרשרת פאשייה בעיצוב תלתן עדין. שרשרת קלסית עדינה זו, בגלל עיצובה והשיבוץ שבה נותנת יוקרתיות ומיוחדות רבה. עיצוב התכשיט נעשה בדייקנות ועבודת מחשב סימטרית. ניתן לראות את 3 החלקים של התליון, בעוד שבמרכז משובצים פסי יהלומים קטנים ועדינים, ובנוסף 2 חלקים משני צידיה המשובצים גם הם יהלומים קטנים. עבודת השיבוץ נעשתה בשיבוץ שיניים ובעבודת יד. תכשיט עדין ומרשים.
שרשראות יהלומים- שרשרת מפתח מיני
PAN-32
שרשראות יהלומים, שרשרת מפתח מיני. שרשרת קלסית ועדינה בעיצוב חלק ונקי. עבודת הזהב נעשתה באמצעות יציקה מיוחדת לטבעת, ולאחר מכן עברה פוליש עדין בכדי להבריק את התכשיט. עבודה סימטרית ומדויקת ביותר. בנוסף עבודת השיבוץ נעשתה ברמה הגבוהה והעדינה ביותר בכדי לשמור על יופייה ועדינותה של התכשיט. מתנה עדינה ויפה בהחלט...!
שרשראות יהלומים- מפתח החושים
PAN-33
שרשרת יהלומים, תליון "מפתח החושים" מרשים ומיוחד במינו. תליון זה מגיע ביציקה סימטרית ומיוחדת. לאחר היציקה הוא עובר ניקוי יציקה. עבודת ניקוי היציקה עוברת תהליך עדין וקפדני, כל זאת על מנת לשמור על עדינות התכשיט ועבודת גימור גבוהה במיוחד. בחלק העליון של התליון ניתן לראות עבודת זהב מלופפת ועדינה, כאשר ישנם 3 יהלומים בתוך כל חישוק זהב. בחלקו השני של התליון יש את פס הזהב של המפתח עצמו, כאשר הוא כל כולו משובץ יהלומים עדינים ויפים אשר נותנים אפקט נוצץ ומרשים לתכשיט. כל זאת בזכות שיבוץ בעבודה גבוהה ביותר ויהלומים לבנים ויפים. מתנה מרשימה ויפה לכל אישה!
תליון יהלום טיפה-מיני טיפי
PAN-34
תליון "מיני טיפי". תליון מרשים זה הוא מודל עדין יותר לתליון "טיפה דמעה", שכן גם תליון עדין זה בעל נוכחות רבה ובמקביל משדר קלסיות ועדינות. ניתן לראות במסגרת התכשיט כ 15 יהלומים קטנים ומרשימים ביופיים, המשובצים בשיבוץ "פווה" המיוחד . באמצעות גודלם וסוג שיבוץ זה ניתן לראות כל יהלום ויהלום בפני עצמו, המשובצים בשורה בזה אחר זה כמו חרוזים קטנים ויפים, כאשר גם צורת השיבוץ נעשתה בצורת "טיפה". במרכז התכשיט לא ניתן לפספס את היהלום המרכזי והמרשים הנמצא בין כל היהלומים הקטנים ששובצו סביבו. היהלום המרכזי שובץ בשיבוץ 3 שיניים בצורה גבוהה משאר היהלומים בכדי להבליט ולהדגיש את יופיו וייחודו. בנוסף בגב התכשיט ניתן לראות עבודת זהב "פתוחה" בכדי לאפשר חופש ואור ליהלומים ובכך להגיע למקסימום נצנוץ לתצוגת יהלומים מרהיבה זו.
שרשראות יהלומים לגבר- שרשרת ילד
PAN-35
שרשראות יהלומים, תליון "ילד" משובץ יהלומים. תליון קלסי ומרשים של ילד משובץ. התליון עצמו נעשה במודל מיוחד וחדש, שלא כמו רוב תליוני הילדים שמגיעים בגודל סטנדרטי ועיצוב בסיסי. תליון זה בעל עבודת צורפות ושיבוץ גבוהה ומיוחדת. התליון בעל נוכחות גדולה יותר ובעל כמות יהלומים גדולה יותר. ניתן להכין גם בן וגם בת, וכמובן לשלב ביניהן...
שרשראות יהלומים- שרשרת ילד
PAN-36
שרשראות יהלומים, תליון "ילדה" משובץ יהלומים. תליון קלסי ומרשים של ילדה משובץ. התליון עצמו נעשה במודל מיוחד וחדש, שלא כמו רוב תליוני הילדים שמגיעים בגודל סטנדרטי ועיצוב בסיסי. תליון זה בעל עבודת צורפות ושיבוץ גבוהה ומיוחדת. התליון בעל נוכחות גדולה יותר ובעל כמות יהלומים גדולה יותר. ניתן להכין גם בן וגם בת, וכמובן לשלב ביניהן...
מגן דוד יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪3,300 
PAN-37
תליון "מגן דוד", משובץ כולו יהלומים איכותיים בשיבוץ סימטרי ויישר. שיבוץ היהלומים הוא שיבוץ שיניים, אשר נעשה בצורה צפופה ביותר. שיבוץ זה מבליט כל יהלום בצורה ייחודית משלו, ובנוסף נותן דגש לכל יהלום. הדבר היפה והשונה בתכשיט זה הוא היהלומים השחורים. הצבע השחור של היהלומים עם שילוב הצבע של הזהב נותן דגש יפה ומרשים ליהלומים והן גם לתכשיט. תליון קלסי ועדין. ניתן להוסיף יהלומים בנוסף על המתלה של התכשיט, שיוסיף עוד ייחודיות. (מידותיו של התכשיט לרוחב כ 1.2 ס"מ ולאורך כ 1.4 ס"מ)
שרשרת תליון מטבע אנגלי -ג’ורג’
PAN-38
שרשרת "ג’ורג’", שרשרת קלסית לגבר. בתליון זה שרשרת זהב רחבה, מבריקה ויפה העשוייה מזהב 14K. בסוף השרשרת מתנדנד לו מעגל של זהב צהוב וחלק, אשר עליו משובצים לאורך כל אורכו כ-52 יהלומים שחורים נוצצים. במרכז חישוק זה נמצא מטבע עתיק שנקרא ג’ורג’ אשר הוצא בשנת 1903, מטבע זה מקורי אליו צמודים כל החותמות אשר צריכות להיות מצויות בו (ישנם מספר מטבעות שכל מטבע הוצא בתקופה שונה), מטבע זה הוא בעל ערך נוסף מעבר לזהב עצמו שלו, שהוא ערך סוגו של כל מטבע (המטבע בפני עצמו עשוי זהב 18K). מה שנותן למעשה למטבע זה את הדגש בתליון זה הוא היהלומים השחורים המנוגדים לתליון ובכך יוצרים שילוב של 2 צבעים שונים ומיוחדים. ללא ספק מתנה יפה ומיוחדת לכל גבר, השראה עתיקה וינטג’ בשילוב סגנון עכשווי.
תליון יהלום שחור- עדי
מחיר מבצע:  ₪3,400 
PAN-38
תליון "עדי", עדין וקלסי. במרכז התכשיט משובץ יהלום מרכזי עדין ויפה, המשובץ בשיבוץ "כוס", כאשר השינוי המיוחד בו הוא היהלום השחור שבמרכז התכשיט. מסביבו של היהלום המרכזי עובר פס זהב ועדין הממסגר אותו (ניתן לשבץ את היהלום הגדול בשיבוץ שיניים לפי הזמנה, כאשר היהלום הגדול בולט יותר).. מסביבו של היהלום משובצים יהלומים קטנים מנצנצים. השילוב המיוחד בין היהלום השחור ליהלומים הלבנים מסביב נותן דגש מרשים ביותר ליהלום באמצעות הקונטרס בין הצבעים שחור ולבן.תליון עדין ליון יום, מתנה מושלמת ומיוחדת לאישה....!
תליון יהלום שחור סטיפני
מחיר מבצע:  ₪5,500 
PAN-39
תליון סטיפני קלסי, אשר מוצג עם יהלום מרכזי שחור גדול ויפה במרכזו של התכשיט. בנוסף יהלומים קטנים ולבנים העוטפים את היהלום הגדול המבליטים אותו ונותנים לו הרגשה של גודל. תליון יוקרתי עדין ונחשק. בנוסף ניתן למצוא באתר סטים תואמים לשרשרת זו כמו: טבעת ועגילים.
תליון אמרלד ויהלומים- דיאנה
PAN-40
תליון אמרלד ויהלומים, מודל הנסיכה דיאנה בעיצוב וינטג’. בתליון זה ניתן לראות קודם כל את האבן חן המרשימה שבמרכז התכשיט, אבן אמרלד ירוקה צלולה ויפה. אבן זו לוטשה בצורת "אובל", חיתוך מיוחד ויפה. מסביב לאבן חן זו שובצו יהלומים גדולים ויפים אשר הם חלק בלתי נפרד מתליון זה ונותנים אפקט יוקרתי ומרשים ביותר באמצעות ה"כתר" שהם יוצרים מסביב לאבן. עבודת הזהב נעשתה בצורה מדויקת ביותר, כאשר בגב התכשיט ניתן לראות את "קשתות" הזהב העדינות והיפות אשר מחזיקות את היהלומים מסביב. השרשרת 14K מולחמת ישירות לתליון. ללא ספק תליון מרשים ביותר.
תליון רובי ויהלומים- דיאנה
PAN-41
תליון רובי ויהלומים, מודל הנסיכה דיאנה בעיצוב וינטג’. בתליון זה ניתן לראות קודם כל את האבן חן המרשימה שבמרכז התכשיט, אבן רובי אדומה צלולה ויפה. אבן זו לוטשה בצורת "אובל", חיתוך מיוחד ויפה. מסביב לאבן חן זו שובצו יהלומים גדולים ויפים אשר הם חלק בלתי נפרד מתליון זה ונותנים אפקט יוקרתי ומרשים ביותר באמצעות ה"כתר" שהם יוצרים מסביב לאבן. עבודת הזהב נעשתה בצורה מדויקת ביותר, כאשר בגב התכשיט ניתן לראות את "קשתות" הזהב העדינות והיפות אשר מחזיקות את היהלומים מסביב.השרשרת 14K מולחמת ישירות לתליון. ללא ספק תליון מרשים ביותר.
תליון ספיר ויהלומים-דיאנה
PAN-42
תליון ספיר ויהלומים, מודל הנסיכה דיאנה בעיצוב וינטג’. בתליון זה ניתן לראות קודם כל את האבן חן המרשימה שבמרכז התכשיט, אבן ספיר כחולה צלולה ויפה. אבן זו לוטשה בצורת "אובל", חיתוך מיוחד ויפה. מסביב לאבן חן זו שובצו יהלומים גדולים ויפים אשר הם חלק בלתי נפרד מתליון זה ונותנים אפקט יוקרתי ומרשים ביותר באמצעות ה"כתר" שהם יוצרים מסביב לאבן. עבודת הזהב נעשתה בצורה מדויקת ביותר, כאשר בגב התכשיט ניתן לראות את "קשתות" הזהב העדינות והיפות אשר מחזיקות את היהלומים מסביב. השרשרת 14K מולחמת ישירות לתליון. ללא ספק תליון מרשים ביותר.
שרשרת שם זהב - MEYTAL
מחיר מבצע:  ₪1,499 
PAN-43
שרשרת שם מזהב, עשויה זהב 14K. שוקלת 4 גרם, סה"כ פי 2 מחנויות אחרות במשקל הזהב, מה שמביא למעשה שרשרת אמידה ואיכותית בהרבה מהמוצע בשוק. השם נעשה בעבודת יד מדויקת ואומנותית. עובי השם כ-1.5 מ"מ, ביחס לתליוני שם אחרים שהעובי שלהם הוא 0.4 מ"מ (פי 3 משרשרת רגילה). מתאים לשיבוץ יהלומים בעתיד (אפשרות, לא חובה). השרשרת חזקה ואיכותית. אחריות לכל החיים על כל התכשיט. יהלום 0.02 קראט באיכות גבוהה של VS\F ישובץ לפי בחירה ללא תוספת תשלום.
Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat