• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תליוני יהלומים

תליון שילד גדול
מחיר מבצע:  ₪5,500 
תליון דגם"שילד גדול". תליון אשר עשוי בעיצוב מיוחד במינו ומיוצר בעבודת יד. עשוי זהב 14k משובצת יהלומים בגדלים שונים במשקל כולל של 0.72 קראט בראש הטבעת שיבוץ מיוחד המדמה יהלום מרכזי גדול בשל צפיפות וחישוב סידור היהלומים בצורה מושלמת. שיבוץ גימור ואיכות היהלומים יוצאים מן הכלל VS/F קולקשיין.
תליון קראון
מחיר מבצע:  ₪3,900 
שרשרת עם תליון דגם "קראון". תליון שהוא המשך לסט. התליון הוא תליון עדין, קלאסי אך ייחודי. ניתן לשבץ כל יהלום מרכזי ולהתאים את התליון לגודל היהלום. ובכל זאת, לא משנה איזה יהלום אנו נשבץ במרכז, אנחנו נגדיל ונעצים אותו מבחינת המראה בזכות העיצוב הייחודי של התליון.
תליון נרקיס
מחיר מבצע:  ₪3,800 
שרשרת עם תליון דגם "נרקיס". תליון נשי וייחודי ביותר. התליון עצמו עשוי מזהב מלא, וצורתו פרח שבו כל עלה כותרת הוא עלה נפרד אשר עשוי בעבודת יד. במרכז התליון ישנם 4 שיניים אשר תופסות את היהלום המרכזי אשר נמצא במרכז התליון, בלב הפרח.
תליון כפתור
מחיר מבצע:  ₪10,900 
שרשרת עם תליון דגם "כפתור. אם אתם מחפשים תליון שיהיה קלאסי ביותר - זה התליון בשבילכם. היהלום הוא יהלום יחיד אשר יושב בתוך כוס של זהב שתוחם אותו מסביב. התליון הוא תליון נקי לעין ונקי מאוד.
תליון ארץ ישראל
מחיר מבצע:  ₪4,900 
שרשרת עם תליון דגם "ארץ ישראל". תליון יוצא מן הכלל בזכות העיצוב שלו שוהא מפת ארץ ישראל. תליון אשר בנוי מכמה שלבים, אשר מורכבים בעבודת יד, משובצים על ידי המשבצים הטובים בתחום, על מנת לתת לנו את האיכות הטובה ביותר. החלק התחתון עשוי מה"ביזה" שזה בעצם רקע התליון, שכולו עשוי ממגני דוד, החלק העליון שזה המסגרת של התליון והחלק האחרון שזה השיבוץ.
שרשרת חושן
מחיר מבצע:  ₪4,900 
שרשרת עם תליון דגם "מיני חושן". תליון שכמוהו לא תראו בשום מקום, תליון שהוא חידוש של אבני החושן המקורי. כל האבנים אשר משובצות על הלוח שעשוי מזהב מלא, אלה אבנים טבעיות לחלוטין. התליון הוא גם כן עשוי מעבודת יד ומכמה שלבים. הבסיס, שהוא פלטה של זהב מלא, החלק השני הוא ההפרדה בין האבנים, כדי ליצור מראה סימטרי וחד. והחלק אחרון הוא התאמת האבנים לפני הסדר והגדלים המתאימים כדי להתקרב כמה שיותר למקור.
שרשרת ויקטוריאני מיני
מחיר מבצע:  ₪3,600 
תליון דגם "מיני ויקטוריאני". תליון ייחודי ביותר בעדינות שלו ובעיצוב שלו. התליון עשוי מכמה חלקים כאשר גב התליון הוא "ביזה" יפייפיה שעשויה בעבודת יד. שיבוץ על ידי אנשי המקצוע מהטובים בתחום. תליון לאנשים שאוהבים עדינות אך לא מוותרים על איכות ועיצוב.
שרשראות יהלומים-שרשרת לב טיפאני בועות
תליון דגם "לב טיפני בועות". תליון שכולו אהבה, זהב מלא ואחיד ויהלומים מצוינים. עשוי בצורה מושלמת ויציקה אחת, בעל נוכחות ומשקל. מעוצב בצורת תלת-מימד על מנת לתת לו עוד יותר נוכחות ונפח. ניתן להחליף את צורת ומיקום השרשרת. תליון לב שכולו עשוי מהלב ובאהבה...
שרשראות יהלומים-שרשרת לב אל לב
תליון דגם "לב אל לב" תליון לב הקלאסי ביותר, סימטרי ועדין. עשוי זהב מלא אך קל אשר מותאם ליהלומים בגודל של נקודה אשר משובצים עליו בצורה מושלמת אשר יוצרת לב אחיד. המתלה יושב על הצד ונותן לתליון מראה א-סימטרי ומודרני. ניתן לשנות את מיקום המתלה למרכז.
שרשראות יהלומים-שרשרת מיני שילד
תליון דגם "מיני שליד". תליון זה הוא הגרסא הקטנה של התליון המוצלח "שילד". התליון בנוי על אותו רעיון של שטיח יהלומים במרכז בשביל ליצור מראה של אחידות ומרכז גדול. ומסביב במקום 2 השארנו שורה אחת של יהלומים בשביל לעדן אך להדגיש את המרכז.
שרשראות יהלומים-שרשרת לב טיפ
תליון דגם "לב טיפ". תליון שכולו מתרכז בזהב, בעיצובו וצורתו. הזהב הוא זהב אחיד ומלא, והלב הוא תלת-מימד בזכות עבודת צורפות מושלמת אשר שומרת על הקווים האחידים שלו. בתחתית הלב משובץ יהלום אחד בשביל תוספות של נוכחות.
שרשראות יהלומים - תליון לילי
תליון דגם "לילי". תליון זה מתרכז בצורתו המיוחדת של היהלום המרכזי - חיתוך לילי. מיוחד ביותר לאנשים ייחודיים - היהלום המרכזי הוא בצורת תלתן. מסביב ליהלום המרכזי משובצת שורת יהלומים אשר מדגישה את הצורה שלו וכל זה נמצא בתוך זהב אשר את הצבע שלו אנחנו נשאיר לכם לבחור. עבודת יד יוצאת מן הכלל מההתחלה ועד הסוף.
> 1 2 3 4 5 6
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים