• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעות אירוסין ויהלומים- טבעת מרידיין פרח
DIZ--2
טבעות אירוסין ויהלומים, טבעת "מרידיין פרח". טבעת יוקרתית ומרשימה ביופייה. הטבעת נעשתה באמצעות יציקה אחידה וסימטרית, על מנת לשמור על זוויות הטבעת ישרות וחלקות. הפיניש ופוליש הטבעת נעשה בעבודת יד מקצועית, וברמה הגבוהה ביותר. משני צידי הטבעת ניתן לראות 3 שורות יהלומים מרשימים ויפים המשובצים בצורה סימטרית ואחידה, הנראית כמו שטיח יהלומים נוצץ ומרשים. טבעת רחבה ומרשימה ביופיה. במרכז התכשיט ניתן לראות יהלום גדול ומרשים של חצי קראט, המשובץ על גבי 6 "שיני" זהב עדינות ויפות, אשר מחזיקות את היהלום כמו "כתר" מרשים, ובצורה הבטוחה ביותר...! אחת הטבעות היותר מרשימות שיש..!
טבעות אירוסין ויהלומים-  טבעת לוטם
DIZ--1
טבעות אירוסין ויהלומים, טבעת "לוטם". טבעת עם ללא ספק אחת מהעבודות המיוחדות ויותר מרשימות שיש. טבעת שנעשתה בעיצוב אישי ומיוחד. הטבעת נעשתה בעבודת יד ברמה הגבוהה ביותר והאיכותית ביותר. בראש הטבעת אפשר לראות את עבודת העלים המיוחדת והמרשימה, כאשר כל עלה ועלה נעשה במיוחד ולפי מידות. בכל עלה משובצים יהלומים קטנים ויפים המוסיפים לנצנוץ הטבעת. משני צידי הטבעת ישנם 2 שורות יהלומים עדינים העולים כלפי מעלה. במרכז הטבעת ניתן לראות את היהלום המרכזי שנמצא בין כל העלים בטבעת, הנראה כמו צוף, ובעל נוכחות עדינה ויפה. טבעת עם יוקרתיות רבה ונוכחות.
טבעות יהלומים מעוצבים- טבעת פנינה
DIZ-0
טבעות יהלומים ופנינים, טבעת פנינה. טבעת מעוטרת ומעוצבת, בעבודת זהב ייחודית. חישוק הזהב נעשה ביציקה מדויקת בסיס הטבעת, וראש הטבעת נעשה בנפרד. הפוליש והברקת הטבעת נעשית בעבודת יד בכדי לשמור על הגימורים וכדורי הזהב העדינים שנמצאים מסביב הטבעת. משני צידי הטבעת בנוסף משובצים יהלומים קטנים המוסיפים ועיצוב הווינטג’ והמיוחד הזה. במרכז התכשיט לא ניתן לפספס את הפנינה המרשימה שיושבת לה בתוך "בית" מזהב. טבעת מקורית ומרשימה.
טבעת יהלומים דיאנה-שושנת ספרד
DIZ-1
טבעת יהלומים "שושנת ספרד" מדהימה ועוצבה בסגנון וינט’ג. טבעת זו מעוצבת בסגנון מיוחד ביותר שנעשה על ידי יציקה במיוחד לטבעת. הטבעת עדינה ונוחה משני צידיה. כשמגיעים למרכז הטבעת ולראשה, ניתן לראות את עבודת היהלומים וצורת פיזורם. כאשר בראש הטבעת במרכז ניתן לראות יהלום אחד גדול המורם מעל כולם, בעוד שמסביב ליהלום הגדול ניתן לראות מעגל של 6 יהלומים גדולים גם כן שמרימים ומדגישים את היהלום המרכזי. היהלומים נעשו בליטוש מעולה ושיבוץ צפוף ומדוייק, גימור איכותי ומרשים..טבעת מעצבים יוקרתית ונחשקת.
טבעת יהלומים כוכב-ויקטוריה
DIZ-2
טבעת יהלומים בעיצוב הכוכב הויקטוריאני מלווה ביהלומים ובעיצוב שונה לחלוטין. תכנון המודל נעשה בצורה מדויקת ביותר. ניתן לראות בראש הטבעת את כל הזוויות של הכוכב כשגם הם משובצים ביהלומים איכותיים ויפים. ראש הכוכב מתפרס בצורה מושלמת וייחודית על האצבע. קווי הזהב בראש הטבעת בין כל היהלומים נעשה בצורה יישרה ומדויקת להפליא, פסי זהב חלקים ועדינים. הכוכב משובץ במגוון רחב של גדלים שונים של יהלומים בכדי להכניס גם בזוויות הקטנות של הטבעת יהלומים. טבעת מעוצבת ומרשימה כשבנוסף ניתן לשלב סטים נוספים לטבעת כגון: שרשרת ועגילים.
טבעת יהלומים מעוצבת-זוויגי
DIZ-3
טבעת יהלומים דגם "צוויגי", טבעת בעיצוב שונה, מיוחד ויוקרתי. תחילה לא ניתן לפספס את עבודת היהלומים שנעשתה בראש הטבעת. מגוון של יהלומים לבנים ויפים בגדלים שונים. עבודת השיבוץ וצורת ראש הטבעת נעשתה בצורת "פרינסס" המרובע והמיוחד. במרכז הטבעת משובצים כ-9 יהלומים גדולים ויפים ששובצו בצורה ישרה וסימטרית. בנוסף מסביב ליהלומים הללו משובצים במסגרת הטבעת שורה של יהלומים קטנים המדמים ריבוע של יהלומים נוצצים ויפים. לאחר כל שיבוץ זה של יהלומים ניתן לראות את האור המרשים שטבעת זו זורקת, נותנת מראה של שטיח יהלומים יפה ומבריק. טבעת יוקרתית ומעוצבת.
טבעת מיני שושנה
מחיר מבצע:  ₪3,900 
DIZ-4
טבעת יהלומים מיני שושנה. המודל העדין יותר של "שושנת ספרד". טבעת זו נעשתה במיוחד במודל חדש למי שמחפש סגנון עדין יותר לטבעת מרשימה ומיוחדת זו. טבעת בפיזור מדהים ביופיו של היהלומים. יהלומים ששובצו בצורת שושנה עדינה ויפה. כאשר היהלומים מפוזרים בצורה מעוגלת, בעוד שבמרכז הטבעת מונח לו היהלום המרכזי טיפה מעל שאר היהלומים וזאת בכדי להבדיל אותו מהשאר ולהבליט אותו. יפייפיה ומיוחדת. עם כל הגודל והעדינות שבה לא ניתן לפספס טבעת זו.
טבעת יהלום מעוצבת-לוטוס
מחיר מבצע:  ₪4,900 
DIZ-5
טבעת יהלומים "לוטוס", טבעת מעוצבת בסגנון פרח\שמש מיוחדת במינה. טבעת זו נעשתה ב-2 חלקים מיוחדים נפרדים. החלק הראשון הוא מבנה הטבעת, והחלק השני הוא הראש המיוחד שנעשה בעיצוב אישי. ממרכז ראש הטבעת יוצאים להם פסים עדינים וחלקים של זהב אשר משמשים בסוף להחזיק את היהלומים הקטנים בראש הטבעת והן גם את היהלום המרכזי שבמרכז. טבעת מרשימה ביופייה ועדינה. עבודת השיבוץ של היהלומים נעשתה אחד אחד בכדי להבליט כל יהלום ויהלום, כאשר היהלומים הקטנים מקיפים את היהלום המרכזי כמו כתר יפה ומרשים. משמשת כטבעת אירוסין וגם בחירה מושלמת למתנה המושלמת.....!
טבעת יהלומים וינטג’-שושנה ווינטג’
DIZ-6
טבעת יהלומים "שושנה וינטג’", טבעת בסגנון עתיק אך חדשני. בעבעת זו משובצים כ-9 יהלומים בראש הטבעת. 8 יהלומים בצורת מעגל, כאשר במרכז מעגל זה נמצא יהלום מרכזי גדול יותר אשר מורם באמצעות הגבהה יפה ועדינה של זהב, וזאת בכדי להבליט את היהלום הגדול מהשאר. מסביב ובין כל היהלומים שבטבעת ניתן לראות עבודת זהב בעיצוב מרשים ומעניין. מסביב לראש יוצאים להן צורות של כוכבים עדינים ויפים היוצרים צורה של שמש. ניתן לשלב בטבעת מגוון של אבנים בכל מני צבעים בעיצוב אישי ולפי הזמנה. ללא ספק טבעת מעוצבת ומיוחדת...
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat