• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

יהלומים שחורים

שרשרת מגן דוד יהלומים שחורים
BLK-16
תליון "מגן דוד", משובץ כולו יהלומים איכותיים בשיבוץ סימטרי ויישר. שיבוץ היהלומים הוא שיבוץ שיניים, אשר נעשה בצורה צפופה ביותר. שיבוץ זה מבליט כל יהלום בצורה ייחודית משלו, ובנוסף נותן דגש לכל יהלום. הדבר היפה והשונה בתכשיט זה הוא היהלומים השחורים. הצבע השחור של היהלומים עם שילוב הצבע של הזהב נותן דגש יפה ומרשים ליהלומים והן גם לתכשיט. תליון קלסי ועדין. ניתן להוסיף יהלומים בנוסף על המתלה של התכשיט, שיוסיף עוד ייחודיות. (מידותיו של התכשיט לרוחב כ 1.2 ס"מ ולאורך כ 1.4 ס"מ)
טבעת גלגל יוסי שחור
מחיר מבצע:  ₪4,400 
BLK-17
טבעת זהב משובצת יהלומים לגבר, וכן גם יכולה לשמש כטבעת נישואין קלסית לגבר. משובצת לאורך כל כולה יהלומים המתוחמים בתוך שורה אחידה ומדויקת של זהב. היהלומים שובצו בצורה צמודה, צפופה ומדויקת בכדי מלקסם את נוכחותם ונצנוצם של היהלומים. לאורך כל הטבעת משובצים יהלומים שחורים ועדינים, היהלומים השחורים מאוד מורגשים ובולטים על גבי הזהב. טבעת זו יכולה גם להגיע כטבעת נישואים חלקה ולאחר מכן ניתן לשבץ עליה את היהלומים.
טבעת יהלום שחור -טבעת דנית
BLK-18
טבעת קלסית עם יהלום שחור. טבעת עדינה ויפה עם נוכחות מיוחדת. בסיס הטבעת מגיע בזהב חלק, כאשר הבסיס מתחיל רחב וככל שעולים כלפי מעלה לכיוון ראש הטבעת, החישוק הולך ונהיה דק יותר, כל זה על מנת לתת דגש ליהלום המרכזי. במרכז הטבעת משובץ יהלום בליטוש "אובל" המיוחד. הניגודיות בין הזהב הלבן ליהלום השחור נותן נוכחות מיוחדת גם לטבעת וגם ליהלום. טבעת קלסית, מרשימה ויפה.
דגם: טבעות יהלומים שחורים- טבעת אוורסט שחור
BLK-19
טבעת אירוסין דגם "אוורסט". טבעת יוקרתית לאנשים אשר אוהבים נוכחות ותכשיט אשר בהחלט מורגש על היד. הטבעת עשויה מזהב מלא ורחב, ומשובץ ב3 שורות כל צד של יהלומים כאשר כל יהלום הוא בגודל של מעל לנקודה ובמרכז ראש של 6 שיניים אשר חובק יהלום טבעי. טבעת מדהימה ביופייה.
תכשיטי זהב ויהלומים שחורים- טבעת וינטג’ אובל שחורה
BLK-20
תכשיטי זהב ויהלומים שחורים- טבעת וינטג’ אובל שחורה. טבעת בגנון וינטג’ מיוחד. עבודת הזהב נעשתה על גבי זהב לבן 14K שעליו נעשה רודיום שחור כדי להכהות את הטבעת. המרכז הטבעת משובץ יהלום שחור בליטוש "אובל" לאורך הטבעת ובכך משתלב בצורה מושלמת עם הטבעת. בטעת עם סגנון ועיצוב מיוחד
טבעת יהלומים שחורים- טבעת 5 יהלומים
BLK-21
טבעת יהלומים "5 יהלומים שחורים". לטבעת יש נוכחות רבה ובכך יכולה לשמש גם כטבעת מרשימה בפני עצמה וגם כטבעת נוספת לטבעת אחרת. עבודת הטבעת והזהב נעשתה במודל מיוחד לטבעת, הזהב נעשה בעבודה חלקה ומבריקה. שיבוץ היהלומים על גבי שיני הזהב נעשו בעבודת יד בדייקנות רבה, וזאת על מנת שמפרופיל הטבעת נוכל לראות חשיפה של היהלומים. טבעת עדינה ובמקביל בעלת נוכחות יהלומים מרשימה...!
תכשיטי יהלומים שחורים- תליון מגן דוד שחור לבן
BLK-22
תכשיטי זהב ויהלומים לגבר- תליון מגן דוד שחור לבן. תליון מגן דוד קלסי. משלב בתוכו יהלומים ושחורים, שנותנים ניגודיות ודגש לצבע השני. ובכך נותנים עיצוב מיוחד ומרשים של יהלומים וזהב.
מגן דוד יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪3,300 
BLK-23
תליון "מגן דוד", משובץ כולו יהלומים איכותיים בשיבוץ סימטרי ויישר. שיבוץ היהלומים הוא שיבוץ שיניים, אשר נעשה בצורה צפופה ביותר. שיבוץ זה מבליט כל יהלום בצורה ייחודית משלו, ובנוסף נותן דגש לכל יהלום. הדבר היפה והשונה בתכשיט זה הוא היהלומים השחורים. הצבע השחור של היהלומים עם שילוב הצבע של הזהב נותן דגש יפה ומרשים ליהלומים והן גם לתכשיט. תליון קלסי ועדין. ניתן להוסיף יהלומים בנוסף על המתלה של התכשיט, שיוסיף עוד ייחודיות. (מידותיו של התכשיט לרוחב כ 1.2 ס"מ ולאורך כ 1.4 ס"מ)
שרשרת תליון מטבע אנגלי -ג’ורג’
BLK-24
שרשרת "ג’ורג’", שרשרת קלסית לגבר. בתליון זה שרשרת זהב רחבה, מבריקה ויפה העשוייה מזהב 14K. בסוף השרשרת מתנדנד לו מעגל של זהב צהוב וחלק, אשר עליו משובצים לאורך כל אורכו כ-52 יהלומים שחורים נוצצים. במרכז חישוק זה נמצא מטבע עתיק שנקרא ג’ורג’ אשר הוצא בשנת 1903, מטבע זה מקורי אליו צמודים כל החותמות אשר צריכות להיות מצויות בו (ישנם מספר מטבעות שכל מטבע הוצא בתקופה שונה), מטבע זה הוא בעל ערך נוסף מעבר לזהב עצמו שלו, שהוא ערך סוגו של כל מטבע (המטבע בפני עצמו עשוי זהב 18K). מה שנותן למעשה למטבע זה את הדגש בתליון זה הוא היהלומים השחורים המנוגדים לתליון ובכך יוצרים שילוב של 2 צבעים שונים ומיוחדים. ללא ספק מתנה יפה ומיוחדת לכל גבר, השראה עתיקה וינטג’ בשילוב סגנון עכשווי.
צמיד יהלומים שחורים- צמיד חוליות שחור
BLK-25
צמיד יהלומים שחורים לגבר- צמיד חוליות שחור. צמיד מרשים בנוכחות וביופי שלו. כל חוליה משובצת ב-2 שורות של יהלומים שחורים. הצמיד עשוי זהב לבן איכותי 14K. ניתן להזמין את הצמיד רחב יותר עם יותר שורות בתאום מראש. מתנה יפה ומרשימה לגבר
שרשרת יהלומים שחורים רחבה
BL-26
שרשרת יהלומים שחורים. שרשרת אשר לכל אורכה מושחלים יהלומים שחורים גדולים ומרשימים, אשר הוצמדו אחד לשיני בצורה צפופה, כדי למקסם את כמות היהלומים ואת רמת הנצנוץ שלהם. ליטוש היהלומים נעשה בצורת כדורים, אשר נעשו בעבודה מיוחדת ומרשימה. סוגר השרשרת הוא שונה ומיוחד, עשוי זהב והוא נוח ביותר לסגירה ופתיחתה של השרשרת. בהחלט משו שונה ומיוחד...
שרשרת יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪6,900 
BLK-27
שרשרת "יהלומים שחורים". על גבי כל אורכה של השרשרת ניתן לראות חרוזים גדולים של יהלומים שחורים שלוטשו בצורת כדור. היהלומים מוצמדים אחד לשני בצורה צפופה ומקסימלית בכדי שניתן יהיה לראות רק את היהלומים. סה"כ קראט בשרשרת זו כ-35.0 . בגלל כמות היהלומים שנמצאים בשרשרת זו הסוגר עשוי זהב 18K עם סוגר חזק במיוחד. שרשרת מיוחדת במינה.
טבעת יהלומים שחורים-  כתר 6 יהלומים
BLK-28
טבעת יהלומים "כתר 6 יהלומים". היתרון של טבעת זו שהיא יכולה לשמש כטבעת משלימה לטבעת אירוסין/נישואין ובנוסף יש לה נוכחות רבה ובכך יכולה לשמש גם כטבעת מרשימה בפני עצמה. עבודת הטבעת והזהב נעשתה במודל מיוחד לטבעת, הזהב נעשה בעבודה חלקה ומבריקה. שיבוץ היהלומים על גבי שיני הזהב נעשו בעבודת יד בדייקנות רבה, וזאת על מנת שמפרופיל הטבעת נוכל לראות חשיפה של היהלומים. טבעת עדינה ובמקביל בעלת נוכחות יהלומים מרשימה...!
טבעת יהלומים שחורים- מודל לוטם שחור
BLK-29
טבעות יהלומים שחורים , טבעת "לוטם שחור". טבעת עם ללא ספק אחת מהעבודות המיוחדות ויותר מרשימות שיש. טבעת שנעשתה בעיצוב אישי ומיוחד. הטבעת נעשתה בעבודת יד ברמה הגבוהה ביותר והאיכותית ביותר. בראש הטבעת אפשר לראות את עבודת העלים המיוחדת והמרשימה, כאשר כל עלה ועלה נעשה במיוחד ולפי מידות. בכל עלה משובצים יהלומים שחורים קטנים ויפים המוסיפים לנראות של העיצוב. משני צידי הטבעת ישנם 2 שורות יהלומים עדינים העולים כלפי מעלה. במרכז הטבעת ניתן לראות את היהלום השחור המרכזי שנמצא בין כל העלים בטבעת, ובעל נוכחות מרשימה ויפה. טבעת עם יוקרתיות רבה ונוכחות.
טבעות יהלומים שחורים- טבעת פתית שלג שחור
BLK-30
טבעת יהלומים שחורים - דגם "פתית שלג" טבעת יהלומים מעודנת אך עם זאת מלאת נוכחות. מעוצבת בצורה מיוחדת ביותר ובה השינה של הטבעת היא דקה ועדינה וראשה בנוי מ3 שלבים: שלב 1: אבנים חיצוניות בגודל בינוני, שלב 2: אבנים פנימיות יותר, יהלומים קטנים יותר, שלב 3: היהלום המרכזי והמיוחד יהלום שחור. מבנה הטבעת מזכיר פתית שלג, ומכאן גם שמה, וכל חלקה העליון- הראש הבנוי בצורה שבה מרחוק נוצר מראה פתית שלם משובץ יהלומים ללא רווחים. טבעת אירוסין בעיצוב יפיפה ומיוחד.
צמיד ספטום
מחיר מבצע:  ₪7,900 
BLK-31
שרשרת יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪9,900 
BLK-33
שרשרת "יהלומים שחורים". שרשרת המשלבת בתוכה כדורי זהב לאורך השרשרת, אשר עשוי מחבל מיוחד שמושחל ב-7 גידים חזקים מאוד. על גבי כל אורכה של השרשרת ניתן לראות חרוזים של יהלומים שחורים שלוטשו בצורת כדור. יהלומי מעבדה שמוצמדים אחד לשני בצורה צפופה ומקסימלית בכדי שניתן יהיה לראות רק את היהלומים. בנוסף ישנם במרווחים אחידים כדורי זהב נוצצים. סה"כ קראט בשרשרת זו כ-35.0 . הסוגר עשוי זהב 14K איטלקי חזק במיוחד בעל סגירה משולשת. מגיע עם חידוש השרשרת פעם בשנה, ותעודה גמולוגית לביטוח. שרשרת מיוחדת במינה.
צמיד יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪4,900 
BLK-34
צמיד "יהלומים שחורים". צמיד המשלב בתוכו כדורי זהב לאורך השרשרת, אשר עשוי מחבל מיוחד שמושחל ב-7 גידים חזקים מאוד. על גבי כל אורכו של הצמיד ניתן לראות חרוזים של יהלומים שחורים שלוטשו בצורת כדור. יהלומי מעבדה שמוצמדים אחד לשני בצורה צפופה ומקסימלית בכדי שניתן יהיה לראות רק את היהלומים. בנוסף ישנם במרווחים אחידים כדורי זהב נוצצים. הסוגר עשוי זהב 14K איטלקי חזק במיוחד בעל סגירה משולשת. מגיע עם חידוש השרשרת פעם בשנה, ותעודה גמואולוגית לביטוח. צמיד מיוחד במינו.
שרשראות יהלומים- תליון ענק שחור
BLK-35
שרשראות יהלומים לגבר, תליון "ענק שחור" מעוצב. אחד התליונים היותר מעניינים ומיוחדים וניתן לראות היום אצל גבר. התליון עצמו עשוי מיציקת זהב מיוחדת שנראית כמו "רשת" מאחורה, בכדי שיראו את כל התכשיט גם מבפנים. מסגרת התליון כולו מכוסה בחישוק יהלומים לבנים ויפים, וזאת בכדי לתת מסגרת נוצצת ומרשימה. במרכז התליון לא ניתן לפספס את היהלום השחור הגדול שמגיע ל25.00 CT, יהלום גדול ומרשים ביופיו. כאשר היהלום הזה מכיל בתוכו עוד יהלום לבן מרכזי, במרכז התליון. דבר יוצא דופן ומיוחד במינו. התליון בעל עבודה יוצאת מן הכלל ויוקרתי ביופיו, וללא ספק מיוחד במינו.!
צמיד יהלומים שחורים רחב
מחיר מבצע:  ₪5,900 
BL-36
צמיד יהלומים שחורים. צמיד לגבר וגם לאישה, משובץ כולו ביהלומים שחורים גדולים ונוצצים שלוטשו בצורת חרוזים. הוכנסו בצורה צפופה זה לזה בכדי למקסם את כמות היהלומים בצמיד. צמיד קלסי ויפה. צמיד יוקרתי ומרשים ביופיו. (ניתן להזמין בגדלים שונים לפי הזמנה)
צמיד יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪3,900 
BLK-37
צמיד יהלומים שחורים. צמיד לגבר וגם לאישה, משובץ כולו ביהלומים שחורים נוצצים שלוטשו בצורת חרוזים קטנים. הוכנסו בצורה צפופה זה לזה בכדי למקסם את כמות היהלומים בצמיד. צמיד קלסי ויפה. (ניתן להזמין בגדלים שונים לפי הזמנה)
טבעות יהלומים שחורים- טבעת פסגת היהלום השחור
BLK-38
טבעות יהלומים שחורים, טבעת "פסגת היהלום השחור" טבעת יוקרתית בעיצוב מיוחד במינו. מבנה הטבעת הוא קלסי ועדין, כאשר הדבר המיוחד והשונה הוא שיבוץ היהלומים משני צידי הטבעת. כ-2 שורות של יהלומים מכל צד, כאשר ישנה שורה אחת יהלומים לבנים ושורה אחת יהלומים שחורים. השילוב בין היהלומים השחורים ללבנים נותן קונטרס מיוחד במינו ליהלומים ומבליט אותם בצורה יוצאת מן הכלל. הדבר המיוחד ביותר בטבעת הוא הראש המרשים והגדול בטבעת אשר מחזיק יהלום שחור גדול השוקל כ-4.90 קראט. הראש המחזיק את היהלום המרכזי הוא עשוי מ-6 שיני זהב חזקות שמחזיקות את היהלום בצורת "כתר" מרשים ויפה. אחת הטבעות בעלי הנוכחות המרשימה ביותר ליהלום מרכזי. טבעת עוצרת נשימה...!!
תכשיטי יהלומים שחורים- טבעת חוליות שחור
BLK-39
תכשיטי יהלומים לגבר, טבעת "חוליות שחור". טבעת איכותית שנעשתה בעבודה מיוחדת במינה. מבנה הטבעת לא עשוי כמקשה אחת. הוא עשוי חוליות חוליות ממש כמו שעון. החוליות עשויות זהב צהוב וזהב לבן בשילוב, ובכך נותנים מראה מיוחד לטבעת. החוליות למעשה נותנות איכות ונוחות לענוד את הטבעת. בחלקו העליון של הטבעת ניתן לראות את היהלום המרכזי השחור הגדול, אשר נותן אפקט מרהיב במרכז התכשיט. בנוסף ניתן לראות יהלומים קטנים בחלקו העליון של הטבעת, מה שנותן עוד עצמה ונוכחות לתכשיט. תכשיט מיוחד במינו...
טבעת יהלום שחור - סטיפני
מחיר מבצע:  ₪11,700 
BLK-40
טבעת "טיפני", טבעת מיוחדת במינה ויוקרתית, לא לבעלי לב חלש. טבעת המשובצת בכל החצי העליון שלה ביהלומים קטנים מכל הגדלים, סה"כ כ 116 יהלומים. כאשר ניתן לראות בפרופיל הטבעת צורה של שני קשתות המשובצות יהלומים קטנים היוצאים מצד הטבעת למרכזה, ובפרופיל הטבעת בנוסף 3 יהלומים גדולים בולטים המשובצים ביהלום שחור. טבעת עשירה בעיצובה. בשני צידי הטבעת ישנה שורה של יהלומים המשובצים בגדלים שונים מהקטן לגדול בצורה של מסילה. בחלקה העליון של הטבעת משובץ היהלום המרכזי שהוא יהלום שחור ומסביבו יהלומים קטנים נוספים לבנים, עצם השבירה והשינוי מיהלומים לבנים לשחורים מבליטה מאוד את היהלום המרכזי. הטבעת עצמה עוצבה ומורכבת מ3 חלקים שונים המשלימים לתוצאה המושלמת של טבעת זו. טבעת שלא ניתן לפספס על שום יד.
טבעת יהלום שחור מרידיאן
מחיר מבצע:  ₪4,900 
BLK-41
טבעת יהלומים המהממת "מרידיאן", בסגנון וינט’ג עם שילוב חדשני ומיוחד. טבעת מרשימה זו משובצת משני צידיה ב-2 שורות של יהלומים כשהשיבוץ נעשה בשיבוץ "וינטג’" בצורה סימטרית ואחידה. אם לא הסתפקנו ביהלומים בצידי הטבעת,הוספנו גם יהלומים בראש הטבעת, ניתן לראות שורה של יהלומים יפים ומרשימים מסביב ליהלום המרכזי המדגישים את נוכחותו של היהלום בטבעת מיוחדת זו. בקצה פירמידה מרשימה זו, נמצא הדובדבן שבקצפת שהוא היהלום המרכזי השחור ששובץ באמצעות 4 שיניים המרימים את היהלום המרכזי מעל כולם ונותנים לו הופעה מיוחדת במינה. ללא ספק טבעת שלא ניתן לפספס..!
סופה יהלום שחור
מחיר מבצע:  ₪4,700 
BLK-42
טבעת יהלומים "סופה", טבעת טוויסט מרשימה ביופייה. טבעת זו היא השדרוג של הטבעת "ספירל". טבעת טוויסת בעל נוכחות מרשימה ויוקרתית. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים קטנים ברמה גבוהה ויפה. השיבוץ נעשה בצורה עדינה וסימטרית בייחד עם זווית עליית הטבעת עד כלפי הראש. השדרוג הנוסף והמיוחד בטבעת זו הוא כאשר משובצים יהלומים בשיניים שמחזיקים את היהלום הגדול, וזאת בכדי שניתן יהיה לראות נצנוץ יהלומים מכל זוויות התכשיט. בראש הטבעת, בסוף הטוויסט המרשים הזה נמצא לו היהלום המרכזי, יהלום שחור. ללא ספק טבעת מעוצבת ומלאת יופי.
טבעת אוסקר עם יהלום שחור
מחיר מבצע:  ₪4,800 
BLK-43
טבעת "בריליאנט" הקלסית. טבעת זו היא בעיצוב אישי ומיוחד. הטבעת עצמה מורכבת מ2 חלקים. כאשר החלק הראשון הוא הטבעת עצמה. הטבעת מתחילה מלמטה ועולה כלפי מעלה כאשר בחלק העליון ניתן לראות עליה משני צידי הטבעת בצורה חדה שמוסיפה עידון ודגש רב לראש הטבעת. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים קטנים בשיבוץ "מסילה" ובחלק העליון היהלומים נהיים יותר קטנים בהתאמה לטבעת. בחלק השני יש את הראש המעוצב והמיוחד של הטבעת כאשר הוא יוצא ממרכז הטבעת עם ראש של 6 שיניים איכותיות המרימות את היהלום המרכזי (יהלום שחור) בצורה מרשימה ומלכותית,(ישנם מגוון של ראשים שונים לטבעת הניתנים לשינוי לפי דרישה).
טבעת לין, יהלום שחור
מחיר מבצע:  ₪3,600 
BLK-45
טבעת "לין" הקלאסית והעדינה, טבעת אירוסין עדינה ומנצנצת בשיבוץ מעודן ויוקרתי. כאשר הטבעת עצמה משובצת משני צידיה ביהלומים קטנים, המשובצים בשיבוץ "שיניים" המביא למיקסום של נצנוץ היהלומים ולנצנוץ הטבעת בכלל. בקצה הטבעת ניתן לראות את הראש המיוחד שנעשה מ3 שיניים ליהלום המרכזי, מה שמספק חשיפה מרבית ליהלום ובכך לשים דגש על העיקר בטבעת שהוא היהלום הגדול יהלום שחור מבריק ויפה. ה"טבעת" להצעה....
טבעת שובל R עם יהלום שחור
מחיר מבצע:  ₪4,400 
BLK-44
טבעת עדינה ביופייה "שובל R", טבעת אשר כל אישה לא תוכל לעמוד בפני היופי העדין והמיוחד שבה. כאשר הטבעת עצמה היא טבעת מעוגלת ועדינה, בשילוב של יהלומים קטנים המשובצים בדייקנות רבה, בעוד והיהלומים נבחרו אחד אחד בכדי להתאים לטבעת. ב"כתר" הטבעת ניתן לראות ראש עדין בו משובץ יהלום מרכזי שחור על גבי 4 שיניים מרהיבות ונעימות. מסביב ליהלום מעגל יהלומים קטנים ומנצנצים במטרה למנף את יופיו של התכשיט והיהלום בפרט. "הטבעת לכל אישה"...!
טבעת קורונה יהלום שחור
מחיר מבצע:  ₪4,900 
BLK-46
טבעת יהלומים "קורונה X", בעיצוב אומנותי ומיוחד. טבעת שעל גבי החישוק שלה ניתן לראות שיבוץ של שתי שורות יהלומים קטנים ועדינים המשובצים בשיבוץ "פווה" אשר נעשה בצורה עדינה ואיכותית בכדי לשמור על יופיו של התכשיט ובכך מפריד בין 2 השורות של היהלומים כדי להבליט כל שורה במיוחד. בנוסף, סביב כל ראשו של היהלום המרכזי ניתן לראות שיבוצים נוספים של יהלומים ששובצו בצורת "זיגזג" סביב חוטי זהב מסולסלים ועדינים המפרידים בין כל יהלום ויהלום ובכך מדגיש כל אחד ואחד מהם, מה שמעצים את ראש הטבעת וכן גם את היהלום המרכזי. כאשר מגיעים לראש הטבעת ניתן לראות את הדבר המרשים ביותר בטבעת שהוא היהלום המרכזי והמרשים שנמצא במרכז כל היהלומים. היהלום הוא יהלום שחור גדול, יהלום זה שובץ בצורה מרשימה ואיכותית ביותר. בזכות כל הכתר והיהלומים הקטנים מסביב, היהלום המרכזי בולט בצורה יוצאת מן הכלל.
טבעת דלור שחור
מחיר מבצע:  ₪4,200 
BLK-47
טבעת "דלור", טבעת בעיצוב עשיר, מרשים וייחודי ביופיו. טבעת מיוחדת זו מתחילה כחישוק זהב ובחלקה העליון של הטבעת מתפצלת ל3 חלקים עדינים ויפים שמחזיקים את הראש של היהלום המרכזי. היהלומים הקטנים משובצים משני צידי הטבעת וגם הם משובצים לאורך הפיצול של הטבעת ובכך יוצר פיצול קטן של 3 שורות של יהלומים בעיצוב מדהים ואיכותי. עבודת שיבוץ וגימור ברמה גבוהה מאד. היהלום המרכזי הוא יהלום שחור גדול ומרשים, המשובץ בראש הטבעת ובזכות כל היהלומים מסביב, עוזרים ליהלום הגדול לבלוט בצורה יוצאת מן הכלל. הניגוד בין היהלומים הלבנים ליהלום השחור במרכז הטבעת נותן דגש ואפקט מרשים ביותר ליהלום המרכזי. טבעת בעיצוב מיוחד ומרשים...
ספירל יהלום שחור
מחיר מבצע:  ₪3,400 
BLK-48
טבעת מדהימה קלאסית עם טוויסט עדין משובצת ביהלום מרכזי שחור על גבי 4 שיני זהב בטוויסט ובצידי הטבעת 12 יהלומים בשיבוץ שיניים. עבודת הזהב נעשתה בעדינות רבה וזאת בכדי לשמור על עיצובה ועדינותה של הטבעת. ליטוש הזהב נעשה בצורה חלקה ומבריקה ובכך מפיקה נצנוץ גם מהזהב שבטבעת וכן גם מהיהלומים שלה. טבעת עדינה ומרשימה ביופייה.
טבעות יהלומים שחורים- גלגל לייזר מלא
BLK-50
טבעות יהלומים שחורים, טבעת גלגל לייזר המשובץ סביב כל אורכו ביהלומים. מודל מיוחד זה של טבעת נעשה בעבודת לייזר מדוייקת וגבוהה, זאת בכדי לשמור על רמת גימור וסימטריות גבוהה לכל אורך התכשיט ובכך לוודא שכל היהלומים יהיו זהים לכל אורכו. בטבעת משובצים כ-24 יהלומים שחורים גדולים, שמשקלם הכולל הוא כ-1.20 קראט. תכשיט יפה ומרשים, אותו ניתן לענוד גם כטבעת נלווית וגם כטבעת בפני עצמה.
מעגל XO - יהלום שחור
מחיר מבצע:  ₪3,400 
BLK-51
טבעת מעגל יהלומים X.O קלסית, משובצת סביב כולה יהלומים שחורים בעלי נוכחות רבה. כאשר צבע היהלומים השחורים מובלט באופן יוצא דופן על גבי גוון הזהב. נותן להם יחודיות ודומיננטיות רבה. היהלומים שובצו בשיבוץ איכותי ומרשים באמצעות שיבוץ "שיניים" כאשר לכל יהלום יש 4 שיניים עדינות ויציבות המחזיקות את היהלום. שיבוץ צפוף, על מנת לאפשר לכמה שיותר יהלומים להיכנס בגלגל ובכך למקסם את הנצנוץ היהלומים השחורים שבטבעת. טבעת זו משתלבת עם הרוב הגדול של כל סוגי הטבעות כטבעת נלווית.
מילאנו, יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪6,700 
BLK-52
טבעת יהלומים "מילאנו", טבעת בעיצוב יפיפה ומקורי. טבעת מרשימה זו מעוצבת במגוון אלמנטים וצורות של זהב מכיוונים שונים. תחילה ניתן לראות משני צידי הטבעת כ-3 שורות של זהב עדין אשר עליו משובצים יהלומים איכותיים ויפים. השילוב היפה והמעניין בטבעת הוא הערבוב בין היהלומים הלבנים לשחורים, דבר הנותן ייחודיות לטבעת. בחלקה העליון הפס האמצעי של הזהב הולך ומתפצל ל-2 עמודי זהב נוספים שגם עליהם משובצים יהלומים. לאחר תצוגה מרשימה זו של עמודי זהב המשובצים יהלומים קטנים, בראש הטבעת בין כל יהלומים אלו משובץ בנוסף יהלום גדול ומסביבו יהלומים קטנים המשמשים סוג של "כתר" ליהלום ובכך יוצרים מגש מקושת ויפיפה של יהלומים מכל זוויות הטבעת. ללא ספק טבעת מרשימה ויוקרתית במיוחד עם כמות של 131 יהלומים. טבעת מעצבים יוקרתית ומיוחדת במינה שמתפרשת בצורה מדהימה על היד.
טבעות יהלומים שחורים ג’וליאן
BLK-53
טבעת "ג’וליאנה X10". אחת מהטבעות היותר מרשימות ובעלת נוכחות מרהיבה ביותר. טבעת זו עשויה מזהב מלא ושוקלת כ-16 גרם זהב 18K, זהב יוקרתי ואיכותי. עבודת הזהב נעשתה באמצעות יציקה מיוחדת שבאה עם "ביזה" בחלקה הפנימי של הטבעת, (ביזה זו מראה יוקרתיות רבה לטבעת, בזמן שהביזה בפנים נותנת "אוויר לנשימה" ונוחות לאצבע, דבר חשוב ביותר לטבעות אלו). בחלקה העליון של הטבעת משובצים כ-225 יהלומים קטנים ואיכותיים (בעוד שכ-170 מהם הם יהלומים שחורים). יהלומים אלו מתפרסים על גבי 12 שורות של יהלומים. בחלקה העליון והשטוח של הטבעת ניתן לראות כ-10 שורות של יהלומים ששובצו בצפיפות רבה ובכך יוצרת משטח חלק ויפה של "שטיח" יהלומים שחורים. בנוסף ניתן לראות משני צידי הטבעת (בפרופיל הטבעת), כשורה נוספת של יהלומים קטנים לבנים (סה"כ כ56 יהלומים לבנים), וזאת על מנת לאפשר ראות מלאה של יהלומים מכל זוויות הטבעת. ללא ספק טבעת מרשימה ויוקרתית ....!
KING יהלום שחור
מחיר מבצע:  ₪13,500 
BLK-54
טבעת יהלומים "קינג", אחת הטבעות היותר מרשימות ובעלת נוכחות רבה. בטבעת זו ניתן לראות שחלקה העליו הוא פלטה שטוחה לחלוטין, היוצרים משטח יהלומים מרהיב . על גבי כל הפלטה משובצים מלא יהלומים קטנים, המשובצים בצורה צפופה להפליא...! כל זה בכדי להביא למקסימום של נצנוץ ונוכחות ליהלומים שבראש הטבעת, נראה כמו מגש של יהלומים. בנוסף ניתן לראות מכל צידי הטבעת (בפרופיל) שורה נוספת של יהלומים לבנים בכדי שיהיה ניתן לראות יהלומים מכל זוויות התכשיט. הטבעת עשוייה זהב 18K, איכותי ביותר ובכך שומר על עבודה מדויקת וסימטרית.
טבעת יהלום שחור - בומביי
מחיר מבצע:  ₪14,900 
BLK-55
טבעת יהלומים "בומביי", טבעת מעוצבת ומרשימה. הדבר הראשון שאפשר להבחין בו כשרואים את הטבעת הזו הוא ברושם של כמות היהלומים והעבודה שבוצעה בטבעת זו. הטבעת מורכבת מ-2 חלקים ( 2 יציקות שונות), כאשר היציקה הראשונה היא הטבעת עצמה אשר עשויה מזהב 18K, וחלקה השני הוא החלק הפנימי של הטבעת שהוא חלק בלתי נפרד ממנה ("ביזה") שגם עשויי מזהב 18K וכך שומר גם על איכות של זהב גבוהה ועבודה יוצאת מן הכלל. ה"ביזה" היא מן "רשת" של זהב בתוך הטבעת, דבר שגורם לנוחות רבה בזמן ענידת הטבעת, נותן "אוויר" לנשימה לאצבע. ובנוסף מעיד על יוקרתיות ועבודה מושקעת בטבעת. לאחר שהכנו את הטבעת מגיע החלק החשוב והעיקרי שהוא שיבוץ כמות היהלומים. בטבעת ישנם כ-192 יהלומים בגדלים שונים בכדי ליצור עבודת שיבוץ יפה ועבודה נקייה וחלקה של היהלומים. מבנה הטבעת הוא בצורה עגולה וחלקה ובכך מותאמים היהלומים לפי גודל הטבעת וזוויות הטבעת מכל הכיוונים. ניתן לראות ממש מבנה של "שטיח" חלק ונוצץ של יהלומים במגוון גדלים. ללא ספק לא ניתן יהיה לפספס שום אצבע בזמן שהטבעת נמצאת על היד... אחת הטבעות היותר מרשימות ויוקרתיות שניתן למצוא..!!!
טבעות יהלומים שחורים- חותם בומביי
BLK-56
טבעת יהלומים שחורים, טבעת מיני בומביי, טבעת מרשימה ויוקרתית. ליטוש ועבודת הזהב נעשתה בעבודת יד חלקה ועדינה בכדי לשמור על נוחות ענידת הטבעת ויופייה. כל מבנה הטבעת נעשה בעבודה מעוגלת ונוחה. על גבי ראש הטבעת ניתן לראות כ-90 יהלומים שחורים המשובצים במעגלים ובכך ממקסם את כמות היהלומים בראש הטבעת. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ שיניים. טבעת יוקרתית ומיוחדת...
טבעת יהלומים שחורים -טבעת חותם
BLK-57
טבעת "חותם" מרשימה לגבר. טבעת שחלקה העליון הוא פלטה שטוחה, ועל גבו משובצים כ-20 יהלומים שחורים ויפים, כאשר משקל היהלומים הכולל הוא 0.55 קראט. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודה קפדנית וסימטרית בכדי לשמור על ראש הטבעת ויופייה. עבודת השיבוץ מאפשרת לראות כל יהלום ויהלום בפני עצמו. משקל הטבעת כ-9.3 גרם זהב 18K, הזהב הוא זהב מלא ונוח לאצבע. בהחלט טבעת ששום גבר לא היה מסרב לה..!
טבעות יהלומים שחורים- מגן דוד
BLK-58
טבעות יהלומים שחורים, טבעת מגן דוד. טבעת בעיצוב חלק ונקי, כאשר הטבעת נעשתה ב-2 יציקות. היציקה הראשונה היא של הטבעת עצמה אשר נעשתה בעבודת פוליש נקייה וחלקה, בכדי לשמור על פינות חלקות, סימטריות ועדינות. היציקה השניה נעשתה לחלק הפנימי של הטבעת שהוא ה"ביזה", חלק זה נועד לשמור על איכות ויוקרתיות הטבעת, ובנוסף נוחות מקסימלית לאצבע בזמן ענידת הטבעת. על חלקה העליון של הטבעת ניתן לראות מגן דוד המשובץ יהלומים שחורים עדינים. (ניתן לשבץ כל עיצוב או צורה שהיא בטבעת לפי הזמנה מראש, ובנוסף לשבץ בשילוב של אבני חן צבעוניות)
תליון פאשייה
מחיר מבצע:  ₪5,500 
BLK-59
שרשראות יהלומים, שרשרת פאשייה בעיצוב תלתן עדין. שרשרת קלסית עדינה זו, בגלל עיצובה והשיבוץ שבה נותנת יוקרתיות ומיוחדות רבה. עיצוב התכשיט נעשה בדייקנות ועבודת מחשב סימטרית. ניתן לראות את 3 החלקים של התליון, בעוד שבמרכז משובצים פסי יהלומים קטנים ועדינים, ובנוסף 2 חלקים משני צידיה המשובצים גם הם יהלומים קטנים. התוספת המיוחדת בתכשיט זה הוא ה "רודיום השחור" שנעשה משני צידי התכשיט. רודיום זה נותן שוני ייחודיות רבה לתכשיט. הרודיום השחור מבליט בצורה ברורה את היהלומים הקטנים שבצדדים. עבודת השיבוץ נעשתה בשיבוץ שיניים ובעבודת יד. תכשיט עדין ומרשים.
שרשרת יהלומים- MOON
מחיר מבצע:  ₪5,400 
BLK-60
שרשראות יהלומים, שרשרת מעוצבת ’MOON’. שרשרת המגיעה בעיצוב מיוחד גדול ומרשים. התליון נעשה ביציקה מיוחדת ומדויקת ובכך שומרת על סימטריות לכל אורך התליון. ניתן לראות בשרשרת 2 חישוקי זהב אחת גדולה חיצונים, ובנוסף חישוק קטן יותר בחלק הפנימי. בחישוק החיצוני משובצים יהלומים שחורים לכל אורך העיגול, ובעיגול הפנימי יהלומים לבנים ויפים. השילוב בין היהלומים הלבנים והשחורים נותן קונטרס וניגוד בינהם ובכך יוצר דגש גם ליהלומים השחורים והלבנים. שרשרת עדינה ובו זמנית בעלת נוכחות רבה...!
שרשראות יהלומים שחורים- חישוק יהלומים שחורים
BLK-61
שרשראות יהלומים, שרשרת חישוק יהלומים עדין ויפה. תכשיט מעודן בעל נוכחות יוקרתית ומרשימה. חישוק הזהב נעשה ביציקה מדויקת ועדינה בכדי לשמור על קו ישר ונקי של החישוק. התליון משובץ לאורך כל כולו ביהלומים שחורים ויפים המשובצים בשיבוץ שיניים, אשר מביא נוכחות מלאה ומרשימה ליהלומים. ללא ספק מתנה מרשימה ומיוחדת...
תליון יהלום שחור סטיפני
מחיר מבצע:  ₪5,500 
BLK-62
תליון סטיפני קלסי, אשר מוצג עם יהלום מרכזי שחור גדול ויפה במרכזו של התכשיט. בנוסף יהלומים קטנים ולבנים העוטפים את היהלום הגדול המבליטים אותו ונותנים לו הרגשה של גודל. תליון יוקרתי עדין ונחשק. בנוסף ניתן למצוא באתר סטים תואמים לשרשרת זו כמו: טבעת ועגילים.
עגילי סטיפני יהלום שחור
מחיר מבצע:  ₪6,900 
BLK-63
עגילי סטיפני, עגילים מעוצבים ויפים. ניתן לראות שבמרכזו של כל עגיל מובץ יהלום מרכזי שחור גדול (ניתן לשבץ גודל של יהלום לפי בחירה) בשיבוץ "כוס", בעוד שמסביבו עובר פס עדין של זהב המפריד בינו לשאר היהלומים הקטנים מסביב. יהלומים לבנים ונקיים (השילוב של יהלומים לבנים ויהלום שחור גדול מבליטים ומדגישים את גודלו של היהלום ויופיו. בנוסף ניתן למצוא סטים נוספים לתכשיט כגון: טבעת ושרשרת.
תליון יהלום שחור- עדי
מחיר מבצע:  ₪3,400 
BLK-64
תליון "עדי", עדין וקלסי. במרכז התכשיט משובץ יהלום מרכזי עדין ויפה, המשובץ בשיבוץ "כוס", כאשר השינוי המיוחד בו הוא היהלום השחור שבמרכז התכשיט. מסביבו של היהלום המרכזי עובר פס זהב ועדין הממסגר אותו (ניתן לשבץ את היהלום הגדול בשיבוץ שיניים לפי הזמנה, כאשר היהלום הגדול בולט יותר).. מסביבו של היהלום משובצים יהלומים קטנים מנצנצים. השילוב המיוחד בין היהלום השחור ליהלומים הלבנים מסביב נותן דגש מרשים ביותר ליהלום באמצעות הקונטרס בין הצבעים שחור ולבן.תליון עדין ליון יום, מתנה מושלמת ומיוחדת לאישה....!
עגילי יהלומים שחורים ולבנים-עדי
BLK-65
עגילי "עדי", עגילי יהלומים מדהימים, עדינים ואיכותיים בעיצוב עגלגל. עבודת שיבוץ עדינה ונוחה לכל אוזן, כאשר בחלק האחורי של העגילים ישנם חריצים המאפשרים כניסה של אור כדי לאפשר ליהלומים לנצוץ ברמה המרבית ביותר, ובנוסף נוחות. במרכזו של העגיל ניתן לראות יהלום מרכזי שחור המיוחד, בעוד שמסביבו יהלומים קטנים, לבנים ועדינים. בין היהלום המרכזי ליהלומים הקטנים עובר פס זהב חלק ועדין אשר מפריד ביניהם ונותן דגש לכל חלק בתכשיט. הניגוד בין היהלומים הלבנים ליהלום השחור במרכז התכשיט נותן דגש מאוד בולט ליהלום הגדול ובכך נותן לו ייחודיות רבה. עגילים עדינים ויפים...
עגילי יהלומים שחורים צמודים-גטון
BLK-66
עגילי "ג’יטון" קלסי. כולנו מכירים את העגילים הקלסיים הלבנים... שינוי חדש ומרשים לעגילים הללו הם זוג יהלומים גדולים מרכזיים עם יהלום שחור. יהלום שחור ומרשים המשובץ על גבי 4 שיניים עדינות של זהב חלק ומבריק. יהלום שחור הוא בעל נוכחות מרשימה ובמקביל עדין ביופיו. הסגירה של עגילים אלו הוא בהברגה בטוחה לחלוטין הנעשה ע"י הברגה חזקה (ניתן להזמין בסגירת לחיצה רגילה). עגילים קלסיים ומרשימים...
יהלומים שחורים - סט סטיפני
מחיר מבצע:  ₪23,000 
BLK-67
סט "סטיפני" מדהים ביופיו בעיצוב עוצר נשימה. תכשיטים אלו מורכבים מיהלומים קטנים לבנים בשילוב יהלומים מרכזיים שחורים. דבר הנותן שילוב מיוחד ודגש ליהלומים השחורים במרכזו של כל תכשיט...
סט דיאנה - יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪29,500 
BLK-68
סט "דיאנה", יהלומים לבנים וברכז התכשיטים יהלומים שחורים ... ניתן לראות שבכל אחד מהפריטים עשויים זהב נקי וחלק בעבודת גימור גבוהה ביותר. על עבודה זו משובצים בשילוב מרשים היהלומים השחורים עם היהלומים הלבנים. דבר הנותן אלמנט יפה ומיוחדת לתכשיט. סט מרשים ביופיו...!
עגילי יהלומים שחורים- עגילי מרידיאן
BLK-69
עגילי יהלומים, עגילי מרידיין U. עגיל מרשים ויוקרתי, המשלב בתוכו 2 סגנונות של עגילים. החלק הראשון הוא עגיל "U" שיושב על האוזן, כאשר לכל אורכו משובצים יהלומים עדינים ויפים. בעוד שבחלקו השני ניתן לראות חלק תלוי של מסגרת זהב שמסביבה ישנם יהלומים קטנים, ובמרכזם יהלום מרכזי גדול ומרשים. כל העגיל כולו למעשה משובץ ביהלומים ובכך נותן אפקט נוצץ ומרשים לתכשיט. עבודת הצורפות והשיבוץ נעשו ברמה הגבוהה ביותר, בכדי לשלם בין שני סוגי עגילים הללו לכדי תכשיט אחד יפה ומרשים. הדגש העיקרי בעגיל זה הוא השילוב בין היהלומים הלבנים והשחורים, דבר המבליט ומדגיש את היהלומים השחורים שבמרכז התכשיט.
Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat