• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעת אירוסין

טבעת אירוסין

מה היא למעשה טבעת אירוסין? ישנם אנשים רבים שלא יודעים עדיין להבדיל בין טבעת אירוסין לטבעת נישואין.

ואיזו טבעת כדאי לנו לבחור להצעה המושלמת?

לטבעת אירוסין מגוון רחב מאוד של סגנונות דגמים וצבעים. כמובן שתמיד אפשר להכין טבעת אירוסין לפי התאמה אישית ועיצוב. הטבעות מגיעות בגדלים שונים, רוחב שונה וכן מהעיצובים הכי קלסיים ועדינים, ועד לדוגמאות הכי נוצצות ומרשימות שיש.  

 

אז כמובן טבעת אירוסין היא למעשה הצעד הראשון שלנו לקראת הנישואין.

הצעת האירוסין היא חלק חשוב ובלתי נפרד מהשלב הבא שהוא למעשה הנישואין. ראשית כל מגיעה ההצעה שהיא באמצעות טבעת האירוסין, ולאחר מכן יגיע השלב השני שהוא טבעת הנישואין. 

רובנו לא תמיד יודעים איזו טבעת לבחור, איזה צבע של טבעת או בכלל מה היא אוהבת, (ואנחנו לא רוצים לפשל על ההתחלה).

אז בדרך כלל בכדי לדעת איזו טבעת אירוסין כדאי לנו לבחור, תמיד אנחנו יכולים לראות על איזה סגנון של תכשיטים היא מסתכלת. אם מדובר בתכשיטים עדינים יותר, או תכשיטים בעלי נוכחות מרשימה יותר, ובכלל אם זה תכשיט צנוע ולא מושך את העין יותר מדי או כמובן להפך.

בנוסף נוכל תמיד להסתכל אם התכשיטים שברשותה הם תכשיטים רחבים ומרשימים יותר או קלסים ועדינים, ולפי כך נדע מה הסגנון שהיא אוהבת.

 

עוד נקודה חשובה מאוד היא צבע הזהב שכדאי לנו לבחור...

ישנם נשים שירצו טבעת אירוסין בזהב צהוב, לבן או אפילו אדום. ובכדי לדעת על מה כדאי לנו ללכת, בראש ובראשונה נציץ בצבעי התכשיטים הקיימים כבר. אם התכשיטים שבידה הם בצבע צהוב, אז אולי כדאי שנלך על זהב צהוב, וכמובן אם בצבע אחר אז לפי צבע זה. כל זה בכדי להבטיח את ההצעה המושלמת שלנו.

ההצעה עצמה היא חלק שאי אפשר, ואסור לנו לשכוח. לנשים מאוד חשוב להרגיש מיוחדות. ועל כן חשוב לחשוב על צורת ההצעה, אם תהיה יותר בסגנון רומנטי ואינטימי, או משו יותר מעניין ואתגרי. כל אחת והסגנונה שלה. 

 

בסופו של דבר תמיד נוכל לקבל עזרה או הצעה מחברה טובה של בת הזוג או כמובן מבני משפחה שלה בכדי לפגוע לטעמה המדוייק, ולהגיע להצעה המושלמת עם טבעת אירוסין המושלמת...

 

                                      

 

 

לכניסה לטבעת אירוסין לחצו כאן: טבעת אירוסין


טבעות אירוסין - תכשיטי שחיבר הקודםהבא

Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat