• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

יהלומים

למעשה היהלומים בראש ובראשונה לידע כללי הם החומר הכי חזק בטבע...

כמובן שהיהלומים לא מגיעים אלינו מהטבע מלוטשים ויפים, הם למעשה מגיעים אלינו כמו כל חתיכת סלע או אבן קטנה שאנחנו יכולים למצוא מתחת לבית.

מוצאים אותם כמו שמוצאים זהב בתוך מחצבים, מכרות ומתחת לאדמה ועוד..

היהלומים מגיעים למפעלים במגוון רחב מאוד של גדלים, אם זה בגודל של חתיכת חצץ קטנה, ועד לגודל של לבנה גדולה וכן עוד ועוד גדלים....

 

כאשר חומרי הגלם של היהלומים מגיעים אל המפעלים, ישנם מכשירים מיוחדים שמנתחים ומחשבים את גודל היהלום (הלא מלוטש), ומחשבים כיצד ללטש את היהלומים ממנו בצורה המקסימלית והכי יעלה שאפשר להוציא מהיהלום הלא מלוטש, בכדי שלא ישארו שאריות שלא נוכל כמעט להשתמש בהם.

בכדי שהיהלומים יגיעו אלינו כמו שאנו רוצים ולפי הדרישות שלנו, הסוחרים שסוחרים ביהלומים רואים לפי הביקוש מה כדאי להזמין ולהכין ללקוחות, ולאחר מכן באים למלטשים ומבקשים מהם שילטשו לפי בקשתם או הזמנתם של הלקוח וכן לפי הביקוש בשוק.

ישנם אבנים(יהלומים) שמגיעים עם "לכלוכים", "פגמים" בתוך היהלומים וישנם אבנים שמגיעים אלינו ברמת נקיון גבוהה ונקייה. (כמובן שככל שהיהלום נקי יותר, כך גם מחירו בשוק ובין הסוחרים יהיה גבוהה יותר)

מלבד רמת ה"נקיון" שיש באבנים, יש לנו גם את רמת ה"צבע" של ההלום שקובעת את מחירו בשוק. ככל שהיהלום יגיע אלינו יותר לבן, כך גם מחירו יילך ויגדל. 

המגוון והידע על יהלומים הוא רחב וגדול ביותר, לא תמיד נוכל לדעת הכל על יהלומים, אבל תמיד נוכל ללמוד עוד ועוד ולשאוף לטוב ביותר בשבילינו, ואולי להפתיע עם טבעת יהלום מרשימה ויפה...


טבעות אירוסין - תכשיטי שחיבר הקודםהבא

Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat