• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

מפורסמים ויהלומים

טבעת האירוסין של אנג'לינה ג'ולי
בראד פיט הציע לאנג'לינה ג'ולי נישואים עם טבעת הנאמדת בשווי של 500,000$, מדובר ביהלום נדיר, מרובע, בחיתוך ייחודי שנקרא "אמרלד קאט" מעין טבעת חותם עם יהלום ענק ומרגש. היהלום הינו 7 קראט והוא מוקף יהלומים בשווי 9 קראט.
טבעת האירוסין של הנסיכה דיאנה
טבעת האירוסין המפורסמת של הנסיכה דיאנה נבחרה על ידי הנסיכה בעצמה, לאחר שנתנה את הסכמתה להינשא לנסיך צ'ארלס הוצגו בפני הנסיכה דיאנה מבחר גדול של טבעות אירוסין, הטבעת בה בחרה דיאנה מכילה אבן ספיר ציילון אובלית גדולה מרכזית, בת 12 קראט, חבוקה כולה ביהלומים קטנים המשובצים לטבעת 18 קראט של זהב לבן. שווי הטבעת הוערך אז ב 28,500 לירות שטרלינג. זוהי אחת הטבעות המפורסמות בעולם ועיצובה הפך לעיצוב מבוקש מאד, מאז ועד היום נשים רבות מבקשות באירוסיהן "טבעת דיאנה".
טבעת האירוסין של ביונסה
לאחר 6 שנות זוגיות מתוקשרות וציפייה גדולה מצד המעריצים הציה האפר המפורסם ג'יי-זי לבת זוגו המפורסמת לא פחות נישואים. הטבעת שנרכשה תמורת סכום פעוט של 5 מיליון דולר מורכבת מיהלום ענק של 18 קראט. הטבעת נרכשה בחנות התכשיטים המפורסמת של לוריין שוורץ בשדרה החמישית.
טבעת האירוסין של אנה קורניקובה
שחקנית הטניס המפורסמת בעולם חולקת זוגיות עם הזמר אנריקה אגלסיאס, בשנת 2004 הציע אגלסיאס נישואים לקורניקובה בהצעת נישואים מרגשת מאד ולאחר מכן בלרו שניהם את הטבעת. מדובר בטבעת יהלומים של שלושה אבנים עם חיתוך SI בצורה אקליפסית, בהירות יהלום FL ומשקל מרהיב של 11 קראט על טבעת פלטיניום לבנה מרהיבה, שווי הטבעת הוא שניים וחצי מליון דולר.
טבעת האירוסין של קייט מידלטון
אישתו הטריה של הנסיך וויליאם קיבלה בהצעת הנישואים שלה את הטבעת המפורסמת של הנסיכה דיאנה אימו של הנסיך. הטבעת מרהיבה- במרכזה אבן ספיר כחולה של 18 קראט וסביבה 14 יהלומים משובצים כולם בזהב לבן. הנסיך צ'ארלס רכש את הטבעת בשנת 81 בסכום של 28 אלף לירות שטרלינג והיום ערכה מגיע ל 85 אלף פאונד.
טבעת האירוסין של קתרין זיטה ג'ונס
השחקנית זוכת פרס האוסקר נשואה לשחקן המצליח מייקל דאגלס. להצעת הנישואים קיבלה זיטה ג'ונס טבעת מיוחדת המכילה יהלום עשרה קראט ומלוטשת בסגנון המרקיזה הנחשב למבהיק והיוקרתי ביותר. שווי הטבעת מוערך בשני מיליוני דולרים.
טבעת האירוסין של מאריה קרי
טבעת הצעת הנישואים של הזמרת המפורסמת הגיע בשנת בעטיפת סוכריה, כשפתחה קרי את העטיפה גילתה להפתעתה טבעת יהלום בשווי של 2.5 מליון דולר, הטבעת מורכבת מיהלום מרכזי השוקל 17 קראט והוא בצורת אמרלד וצבעו ורוד שהודגש משני צדדיו ביהלומים בצורת חצי ירח. התכשיט המיוחד עוצב ע"י ג'ייקוב ארבו היהלומן מניו יורק.
טבעת האירוסין של גווינת פלטרו
על פי השמועות קיבלה השחקנית המפורסמת את הצעת הנישואים בטלפון מה שלא מנע מבן זוגה כריס מרטין סולן הלהקה המצליחה "קולדפליי" גם לפנק אותה לאחר מכן בטבעת. הטבעת משובצת ביהלום מרכזי בצורת אשר (Asscher) ומסביב לו ישנם יהלומים קטנים בשיבוץ פאווה. היהלומים הקטנים משובצים גם סביב חישוק הטבעת עצמה.
היהלומים של פריס הילטון
הכוכבת ידועה בחיבתה העזה ליהלומים מכל הסוגים. בשנת 2005 הייתה הכוכבת מאורסת למליארדר פריס לטסיס ממנו קיבלה לרגל האירוסין שתי טבעות יהלומים: טבעת יהלום לבן במשקל 15 קרט ששוויה 2.1 מיליון דולר, וטבעת יהלום קנרי במשקל 24 קרט ובליטוש אמרלד, בשווי 4.7 מיליון דולר. היא הייתה הפרזנטורית של חברת השעונים Abazias Diamonds וקידמה ליין מוגבל של שעוני זהב ורוד 18 קראט בשיבוץ יהלומים בצבע ורוד עז, הדגמים נמכרו בסכום של 250,000 דולר לשעון. בנוסף השיקה הכוכבת בשנת 2007 משחק שלולרי בשם "מסע היהלומים של פריס הילטון" במהלכו נדרשים השחקנים לפתור חידות כדי לסייע לפריס לאתר תכשיטים נדירים ברחבי העולם.

היהלומים של אליזבת טיילור
אליזבת טיילור, מכוכבות הקולנוע המפורסמות של כל הזמנים, הייתה ידועה גם בשל חיבתה לתכשיטים מיוחדים ויקרים. במשך השנים צברה טיילור אוסף נרחב ומרשים של תכשיטים ייחודיים ממקומות שונים בעולם ומתקופות שונות. בשנת 2002 היא אף פירסמה ספר זכרונות, "סיפור האהבה שלי עם תכשיטים", בו תיארה הכוכבת את תכשיטיה הרבים וכיצד הגיעו לידיה.
בין המפורסמים שבתכשיטיה אפשר למצוא את "יהלום הטאג' מאהל", זהו תליון זהב ויהלומים בצורת לב שהעניק קיסר השושלת המונגולית, ההודי ג'אהנגיר, לרעייתו האהובה לנור ג'האן ב-1627 או 1628. שמה של הקיסרית שפירושו "אור העולם" נחרט במרכז הלב.

תכשיט מפורסם נוסף שהיה ברשותה של טיילור הוא מחרוזת "לה פרגרינה", המחרוזת משובצת בפנינת אגס נדירה אשר נמצאה על ידי עבד אפריקאי על חוף פנמה באמצע המאה ה-16 ומאז עברה בין מספר בתי מלוכה באירופה. בהתאם לבקשתה של טיילור, הפנינה שובצה על ידי 'קרטייה' במחרוזת זהב, יהלומים ואבני רובי. אוסף התכשיטים המפואר של טיילור הוצע למכירה פומבית לאחר מותה לפי צוואתה.

 


טבעות אירוסין - תכשיטי שחיבר הקודםהבא

Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat